در گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مطرح شد؛

معرفی کاندیداهای مدیرعاملی خانه هنرمندان در روز ۴ اردیبهشت

معرفی کاندیداهای مدیرعاملی خانه هنرمندان در روز ۴ اردیبهشت

سایت رسمی سیامک یزدانجو: رئیس شورایعالی خانه هنرمندان ایران از برگزاری جلسه شورا در روز یکشنبه ۴ اردیبهشت و معرفی کاندیداهای مدیرعاملی خانه اطلاع داد.ایرج راد رئیس شورایعالی خانه هنرمندان ایران درباره وضعیت انتخاب مدیرعامل جدید این خانه با عنایت به استعفای مجید رجبی معمار مدیرعامل سابق خانه هنرمندان و پذیرش استعفا توسط شورایعالی خانه، به خبرنگار مهر اظهار داشت: مقرر است روز یکشنبه ۴ اردیبهشت جلسه شورایعالی خانه هنرمندان ایران برگزار گردد که دستور جلسه انتخاب مدیرعامل جدید خانه است.
وی خاطرنشان کرد: در این نشست اعضای شورا کاندیداهای خویش را پیشنهاد می دهند. بر مبنای پیشنهادهای عرضه شده با کاندیداها رایزنی انجام می شود.
راد تاکید کرد: اهم و فی الاهم کردن کاندیداها به نوع برنامه هایی است که هر کدام برای مدیرعاملی خانه هنرمندان عرضه می دهند.
رئیس شورایعالی خانه هنرمندان ایران در انتهای سخنان خود درباره این که آیا طی جلسه ۴ اردیبهشت مدیرعامل خانه انتخاب خواهد شد یا نه، خاطرنشان کرد: اساسا در جلسه ۴ اردیبهشت انتخاب مدیرعامل صورت نمی گیرد چونکه فرصت کافی در یک جلسه برای این انتخاب وجود ندارد ولی کاندیداها مشخص می شوند و به سرعت رایزنی و دریافت برنامه های آنها انجام می شود.

1401/01/31
12:39:45
5.0 / 5
273
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵