محمود سالاری مطرح كرد؛

آمادگی معاونت امور هنری برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر

آمادگی معاونت امور هنری برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر

محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد در نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش از اعلام آمادگی برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر آگاهی داد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش با حضور محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد و محمدمهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه در دفتر معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اجرا شد.
در این جلسه، همکاریهای مشترک ۲ وزارتخانه، تقویت روابط همکاری در توسعه هنرستان های هنرهای زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزایش ظرفیت رشته های هنری و توسعه آموزش های مهارتی و نیز بروز رسانی تفاهم نامه های جدید همکاری بین ۲ وزارتخانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این جلسه محمود سالاری معاون امور هنری با اشاره به اولویت مهم آموزش هنر در برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تمرکز بر توسعه هنرستان های هنرهای زیبا و تربیت هنرمندان متعهد، طرح هر دانش آموز یک هنر را پیشنهاد و برای اجرای آن با همکاری وزارت آموزش و پرورش اعلام آمادگی نمود.
همچنین محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن تاکید بر اهمیت همکاری ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: همکاریهای ۲ وزارتخانه در حد بسیار مطلوبی است که نمود آن در توسعه هنرستان های هنرهای زیبا، مهارت آموزی حوزه فرهنگ و هنر و طرح ایران مهارت است.
در این دیدار سید مصطفی آذرکیش مدیرکل دفتر فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش وپرورش و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

1401/02/01
16:24:47
5.0 / 5
517
تگهای خبر: آموزش , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو