نمایشگاه نگارگری امیرحسین آقامیری

نمایشگاه نگارگری امیرحسین آقامیری

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو نمایشگاه نگارگری گروهی امیرحسین آقامیری و هنرجویان با عنوان «نگارگران» روز دوشنبه ـ پنج اردیبهشت ماه ـ ساعت ۱۱ در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری انقلاب اسلامی افتتاح می گردد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، امیرحسین آقامیری درباره نمایشگاه «نگارگران» می گوید: نگارگری یک هنر ایرانی اسلامی و بر اساس عرفان ایرانی و شعایر دینی ماست و غالب آثار این نمایشگاه هم بر پایه همین مضامین انتخاب شده اند.
در این نمایشگاه آثار با دو مبحث «مشق تکنیک های مهارتی آثار قدما» و «آزاد» دیده می شوند. در بخش «آزاد» آثار با تاکید بر ارزش های هنر ایرانی اسلامی و بر اساس موضوعات قرآنی، اشعار فردوسی، حافظ، نظامی و … خلق شده اند.
نمایشگاه «نگارگران» با حضور آثار هنرمندانی همچون: کامران اخوان، پریسا خلج، آتوسا شاهی فخر، مهناز اسدالله، سحر دست بسته، پریسا دیانی، یگانه پرگشایی، زینب موسوی، گلناز موسایی، سارا طاعتیان، نرگس گتمیریان، بتول اکبری، مریم پرند، شهرنوش اسکندری پور، الهام عاشق، لیلا علیخانی، سمیه امیدوار، مریم پیامی پور و اعظم ملبوسی برگزار می شود.1401/02/05
20:11:29
5.0 / 5
502
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو