هنر عکاسی رضا کیانیان را در خانه هنرمندان ببینید

هنر عکاسی رضا کیانیان را در خانه هنرمندان ببینید

گالری های زمستان خانه هنرمندان ایران میزبان نمایشگاه خیال کن و آمبیانس می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، گالری های زمستان خانه هنرمندان ایران میزبان نمایشگاه «خیال کن» و «آمبیانس» از هنرمندان مختلف می شود.
نمایشگاه «خیال کن» جمعه ۱۶ اردیبهشت در گالری زمستان خانه هنرمندان ایران شروع به کار می کند.
این رویداد با نمایش آثار هنرمندانی چون احمد امین نظر، فریدون آو، مرتضی رازفر، جلال شباهنگی، علی اکبر صنعتی، جواد علیمحمدی اردکانی، محمد فاسونکی، آوین فرهادی، علی گلستانه، رضا لواسانی و آرمان یعقوب پور از ۱۶ اردیبهشت تا ۲ خرداد ۱۴۰۱ همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ میزبان علاقمندان به هنرهای تجسمی است.
آیین افتتاحیه نمایشگاه «خیال کن» هم جمعه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
نمایش آثار هنرمندان شاخص در «آمبیانس»
نمایشگاه «آمبیانس» با نمایش آثاری از هنرمندان مطرح کشور در گالری استاد ممیز خانه هنرمندان ایران افتتاح می شود.
«آمبیانس» عنوان نمایشگاه جدیدی از خانه هنرمندان ایران است که از روز جمعه ۱۶ اردیبهشت با عرضه آثاری از هنرمندان نقاش و عکاس در گالری استاد ممیز کار خویش را آغاز می کند.
در این نمایشگاه آثاری از سمیرا اسکندرفر، سونیا بالاسانیان، مهدی حسینی، محمد خلیلی، سلمان خوشرو، حامد صحیحی، رضا کیانیان، احمد مرشدلو، معصومه مظفری، منوچهر معتبر، شهره مهران و سارا نیروبخش با همراهی گالری لیام به نمایش درمی آید.
آیین افتتاحیه این رویداد تجسمی ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۶ اردیبهشت برگزار شده و تا ۲ خرداد ۱۴۰۱ همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ میزبان علاقمندان خواهد بود.


منبع:

1401/02/17
20:32:35
5.0 / 5
379
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو