جایزه هنرهای تجسمی ۲۰۲۲ فلوشیپ آلپاین به هنرمند ایرانی رسید

جایزه هنرهای تجسمی ۲۰۲۲ فلوشیپ آلپاین به هنرمند ایرانی رسید

آرمین امیریان هنرمند عکاس ایرانی برنده جایزه هنرهای تجسمی 2022 فلوشیپ آلپاین بریتانیا شد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، آرمین امیریان هنرمند عکاس جوان در آخرین حضور جهانی خود، توانست با عکس «قیاس» جایزه هنرهای تجسمی ۲۰۲۲ فلوشیپ آلپاین بریتانیا را از آن خود کند.
فلوشیپ آلپاین بصورت سالانه برگزار می گردد اما به سبب بیماری کرونا، دوره قبلی آن سال ۲۰۱۹ برگزار شده بود. این رویداد ماه آگوست ۲۰۲۲ مصادف با مرداد ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد.
عملکرد فلوشیپ به این صورت است که هنرمند و اثرش را در یک سال مورد بررسی قرار می دهد و از او برای برگزاری نمایشگاه حمایت می کند و به او جایزه ای تعلق می گیرد.

بنیاد آلپاین که با هدف کشف استعدادهای نوظهور و ایده های ناب، از هنرمندان و مؤلفان پیش رو در هنر، ادبیات و فلسفه حمایت می کند، در تازه ترین دوره ی خود از میان دو هزار شرکت کننده، آرمین امیریان و اثر وی را به عنوان یکی از دو برنده ی اصلی جایزه و هنرمند منتخب سال ۲۰۲۲ بنیاد آلپاین انگلستان معرفی نمود.
این فلوشیپ با همکاری مرکز هانا آرنت آمریکا، در گردهمایی و نشست سالانه ای که در تابستان برگزار می شود، امسال با موضوع «آزادی» نگاه های تازه به این مفهوم، به جهان پیرامون انسان و تأثیر اعمال ما بر چگونگی شکل گیری زندگی در عصر حاضر را به چالش خواهد کشید.

1401/03/28
09:31:54
5.0 / 5
235
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو