گروه کره ای BTS منحل می شود؟

گروه کره ای BTS منحل می شود؟

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو (BTS) گروه موسیقی معروف کره ای، در جشنی که به مناسبت نهمین سالگرد تاسیسشان برگزار شد، خبر ناامیدکننده ای برای طرفدارانشان در سراسر جهان داشتند؛ آنها اعلام نمودند برای تمرکز بر حرفه انفرادی خود احتیاج به استراحت و توقف دارند.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از الجزیره، اعضای گروه در ویدیویی که برای طرفدارانشان منتشر نموده اند گفته اند که خسته هستند و مرحله سختی را پشت سر می گذارند. آنها همینطور گفته اند که گروهشان قویتر از قبل باز خواهد گشت.
شوگا، ستاره ۲۹ ساله این گروه کی پاپ گفته است که ما هم اکنون در یک توقف مقطعی هستیم.
شرکت هایپ که مدیریت این گروه کره ای را بر عهده دارد، کوشیده که نگرانی طرفداران، از این خبر را کم کرده و از واکنش های خبری اقدام گروه بی تی اس بکاهد.
این شرکت گفته است بی تی اس، متوقف نشده و آنها به صورت گروهی و یا انفرادی به کارشان ادامه خواهند داد. به قول این شرکت، اعضای گروه در این دوره بیشتر بر کارهای فردی خود تمرکز خواهند داشت. جزئیات بیشتری توسط این شرکت منتشر نشده است.
اعضای گروه بی تی اس در ویدیویی که منتشر نموده اند، خود، دلیل این که احساس می کنند احتیاج به استراحت نیاز دارند را شرح داده اند.
آر اِم عضو ۲۷ ساله گروه گفته است، همیشه فکر می کنم گروه بی تی اس از دیگر گروه ها متفاوت می باشد. اما مشکل، خود کی پاپ و خود شهرت است که به انسان فرصت بلوغ نمی دهد. او افزوده است که اعضای گروه احتیاج دارند تا هر یک موسیقی خاص خویش را کشف کنند و زندگی حرفه ای خویش را به صورت انفرادی پیگیری کنند.
جان کوک ۲۴ ساله هم گفته است: بی تی اس با این کار قوی می شود. ما باید مدتی از هم جدا باشیم تا یاد بگیریم باردیگر متحد شویم. امیدوارم این کار را یک چیز منفی تلقی نکنید. این یک گام درست بوده و به نفع همه است. قول می دهیم روزی بالغ تر از هم اکنون ظاهر شویم. وی همینطور از هوادارانشان برای تصمیمی که گرفته اند، طلب دعای خیر کرده است.
شوگا، دیگر عضو این گروه، گفته است که این اقدام به معنای جدایی اعضای گروه نبوده و آنها فقط برای مدتی جدا از هم خواهند بود.
جیمین ۲۶ ساله هم خطاب به هوادارانشان در سراسر جهان گفته است که آنها دلیل موفقیتی هستند که بی تی اس به دست آورده است.
جیمین گفته است که ما می خواهیم فکر نماییم که چه نوع تصویری از یک هنرمند را باید در ذهن طرفدارانمان بر جای بگذاریم، بنابراین به دوره ای به استراحت نیاز داریم. ما تلاش می نماییم هویت خویش را بیابیم و این یک روند طولانی و استرس زاست.
گاردین نوشته است که بعضی از هواداران کی پاپ حدس می زنند که وظیفه خدمت سربازی در کره جنوبی، دلیل جدایی موقت اعضای گروه بی تی اس باشد. جین که بزرگترین عضو گروه است و ۲۹ سن دارد، مقرر است تا آخر سال جاری دو سال خدمت سربازی را آغاز کند.
گروه کره ای بی تی اس که در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد، متشکل از هفت عضو است که در زمان تاسیس گروه، همگی نوجوان بودند. این گروه توانسته موفقیت های زیادی را به ثبت برساند و در سطح جهانی شهرت زیادی به دست آورد. بی تی اس بیشتر از یک میلیارد دلار از راه محتوایی که در فضای مجازی بارگذاری می کند و هم فروش آلبوم هایش به دست آورده است.
این گروه به تازگی به خاطر بازدید از کاخ سفید، برای رساندن پیام مبارزه با نژادپرستی به رئیس جمهور آمریکا، خبرساز شده بود.1401/03/30
09:04:18
5.0 / 5
208
تگهای خبر: آلبوم , پاپ , ساز , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو