آخر هفته به کدام گالری ها برویم؟

آخر هفته به کدام گالری ها برویم؟

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو در صورتیکه یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه های هنری در انتها هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری ها و نگارخانه های شهر تهران در انتها هفته.


و او هم لبخند زد

نمایشگاه انفرادی «و او هم لبخند زد» که به نمایش آثار منیر زنده اختصاص دارد، در گالری هما به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۴ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶


بال می شود این دست

نمایشگاه انفرادی نقاشی «بال می شود این دست» که به نمایش آثار خلیل سمائی جابلو اختصاص دارد، در گالری شیرین به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم، پلاک ۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۵ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۴۳۹۶۹


مُ خاطره

«مُ خاطره» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار سعید فلاح فر اختصاص دارد و در گالری یافته به نشانی تهران، دروس، خ یارمحمدی، بن بست طالقانی پ ۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۴ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۴۶۴۸

هشتمین نمایشگاه دوستداران هفت ثمر

«هشتمین نمایشگاه دوستداران هفت ثمر» نام نمایشگاه انفرادی است که در گالری هفت ثمر به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه پنجم، شماره ۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳۱ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۳۱۴۰۳
کلکسیونر/هنر مدرن

نمایشگاه گروهی «کلکسیونر/هنر مدرن» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری آرتیبیشن به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۵ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸


هندسه نگار

نمایشگاه گروهی «هندسه نگار» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری فرهنگسرای نیاوران به نشانی تهران، خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران، فرهنگسرای نیاوران در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۹ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۷۰۸۱
دیوانه

«دیوانه» نام نمایشگاه انفرادی علی اکبر صادقی است که در گالری مدار موازی به نشانی تهران، خیابان حافظ، نرسیده به چهار راه کالج، نبش کوچه بامشاد، پلاک ۴۰۹ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۱ شهریور ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


دیوان یزدان

نمایشگاه انفرادی «دیوان یزدان» که به نمایش آثار یزدان سعدی اختصاص دارد، در نگارخانه سهراب به نشانی تهران، خیابان سمیه، پیش از رامسر، شماره ۱۴۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۲ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۴۹۰۷۶


شاعر خط ها

«شاعر خط ها» نام نمایشگاه انفرادی زنده یاد کامبیز درمبخش است که در گالری ثالث به نشانی تهران، کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره۱۴۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۵ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۵۳۷۶


مندیل

نمایشگاه انفرادی «مندیل» که به نمایش ساقی شاملو اختصاص دارد، در فرهنگسرای ارسباران به نشانی تهران، خیابان شریعتی بالاتر از پل سید خندان خیابان جلفا فرهنگسرای ارسباران در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۹ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۸۷۳۳۹۹
گسیخته

«گسیخته» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار نجمه امینی اختصاص دارد و در گالری آ به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی(آبان جنوبی)، کوچه ارشد، پلاک ۷ در حال برگزاری است. در بخشی از بیانیه این نمایشگاه انفرادی چنین آمده است: «مجموعه ی بر دیوار، حاصل درونیات فروخورده ایست که سالهاست به قعر وجودم نقل مکان کرده بودند. درونیاتی که نه با زبان، که با هیچ مدیایی جز ترسیم مجال بازگویی نمی یافت، تنها از این طریق می توانستم به عمیق ترین لایه های وجودم رسوخ کنم و تار و پود از هم دریده را پینه کنم.»
نمایشگاه انفرادی «گسیخته» تا تاریخ ۱۳ تیر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۱۹۵۴۷


آثار داود امدادیان

نمایشگاه انفرادی «آثار داود امدادیان» که به نمایش آثار داود امدادیان اختصاص دارد، در پروژه های ۰۰۹۸۲۱ به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳۱ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۱۳۸۳

بیا تا مرا پیدا کنی

نمایشگاه گروهی نقاشی «بیا تا مرا پیدا کنی» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه نقش جهان به نشانی تهران، نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت الله محمودی، پلاک ۹ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۳۵۲۷۰
ت-ه-ر-ا-ن

«ت-ه-ر-ا-ن» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار فاطمه خواجه نوری اختصاص دارد و در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸
یادی از برگ های فروریخته

نمایشگاه انفرادی نقاشی «یادی از برگ های فروریخته» که به نمایش آثار بویه سادات نیا اختصاص دارد، در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸


مجسمه های مهدی شیراحمدی

نمایشگاه انفرادی «مجسمه های مهدی شیراحمدی» که به نمایش آثار این هنرمند اختصاص دارد، در گالری ایرانشهر به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پلاک ۱/۶۹ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۴ تیر ماه در حال برگزاری است، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۹۴۴استیصال

«استیصال» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار حسین مولویان اختصاص دارد و در گالری اِو به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند. خیابان خردمند شمالی. کوچه اعرابی ۳. پلاک ۵. طبقه همکف و اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۲۱-۸۸۸۲ ۵۳۲۲

شاید انسان

نمایشگاه انفرادی نقاشی «شاید انسان» که به نمایش آثار مسعود احمدی اختصاص دارد، در گالری گلستان به نشانی تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۲ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۲۱۲۲۵۴۱۵۸۹پیوسته گسستن

نمایشگاه انفرادی «پیوسته گسستن» که به نمایش آثار مانیا جلالی فراهانی اختصاص دارد، در نگارخانه نگر به نشانی تهران، زیر پل کریمخان، پس از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۱ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱


نگرش

«نگرش» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری زرنا به نشانی تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان وصال شیرازی و خیابان دانشگاه، کوی اسکو، شـماره ۱۰، طبقه دو در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۵ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۴۰۹۸۳
شیدایی وایو

«شیدایی وایو» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار یلدا فخیمی اختصاص دارد و در گالری شلمان به نشانی تهران، میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۵ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰: ۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳
چهارگاه

نمایشگاه انفرادی «چهارگاه» که به نمایش آثار مونا آقابابایی اختصاص دارد، در گالری والی به نشانی تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۶ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۴۷۶۹۸

اثر انگشت

«اثر انگشت» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار افسانه پرچکانی اختصاص دارد و در گالری جاوید به نشانی تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، خیابان زرتشت غربی کوچه یزدان، پلاک ۱۷، واحد۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۳۴۱۳۴


در چند سانتی متری منظره

نمایشگاه گروهی «در چند سانتی متری منظره» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری ویستا به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ در حال برگزاری است. در بخشی از بیانیه این نمایشگاه چنین نوشته شده است: «مفاهیم منظره و طبیعت امروزه با مداخله های مختلف انسان، تاریخ نگاری مبتنی بر قدرت، دست اندازی و توسعه طلبی و سیاست گرفتار چندگانگی و تغییر شده است. در عین حال این مفاهیم خویش را به سمت شرایط و مواردی دیگر گسترده اند.»
این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۳۹۳۳

در آستانه

«در آستانه» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار مهتا معینی اختصاص دارد و در گالری عصر به نشانی تهران، میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۴ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۷۱۱۵۵۳
منبع:

1401/04/09
21:36:37
5.0 / 5
394
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو