رونمایی از کتاب حسین طاهرزاده بهزاد تبریزی

رونمایی از کتاب حسین طاهرزاده بهزاد تبریزی

سایت رسمی سیامک یزدانجو: مراسم رونمایی از کتاب حسین طاهرزاده بهزاد تبریزی (1341-1266ش)، هنرمند نگارگر، طراح و مرمتگر آثار هنری، انجام می شود.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، مراسم رونمایی از کتاب «حسین طاهرزاده بهزاد تبریزی» نوشته علی اصغر میرزایی مهر، عضو هیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ، که بتازگی توسط مؤسسه متن، وابسته به فرهنگستان هنر، انتشار یافته است روز دوشنبه، ۳۰ آبان ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰: ۳۰ به فرهنگستان هنر، به آدرس خیابان ولیعصر، پایین تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲، سالن گلستان هنر، واقع در طبقه سوم، برگزار می شود.
در خبر برگزاری این جلسه که توسط فرهنگستان هنر با همکاری مؤسسه متن و دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود، آمده است: انتشار این کتاب در امتداد مطالعه تحولات یکصدساله اخیر هنر معاصر ایران و برگزاری همایش یکصد سال نگارگری معاصر ایران انجام شده است.
در مراسم رونمایی این اثر، که مدیریت نشست آنرا ناهید عبدی، عضو هیئت علمی پژوهشکده هنرِ فرهنگستان هنر، بر عهده دارد، محمدمهدی اخویان، عبدالمجید شریف زاده، جوادعلی محمدی اردکانی و مهدی مکی نژاد به سخنرانی می پردازند.
منبع:

1401/08/30
13:07:30
5.0 / 5
230
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو