درخشش سروقامتان بر ابردیوارهای تهران

درخشش سروقامتان بر ابردیوارهای تهران

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو، پروژه میدانی نقاشی ۲۲ ابردیوار تهران بزودی در مناطق ۲۲ گانه تهران اجرا می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از دبیرخانه رویداد هنری «سروقامتان»، در این رویداد که با هدف پاسداشت مقام شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و نام اسطوره های ایران اسلامی ساماندهی شده است هر کدام از مناطق پایتخت با ابردیواری به نام شهدای منطقه مزین می شود
۲۲ هنرمند صاحب نام طراح و نقاش صاحب نام کشور در این رویداد دعوت شده اند تا متناسب با رویکرد این پروژه میدانی طرح های خویش را آماده و ارائه نمایند.
طرح های این هنرمندان بعد از انتخاب دیوارها و جانمایی نام شهدای هر منطقه توسط گروههای اجرایی نقاشی دیواری بر روی دیوارهای منتخب پیاده سازی و پس از امضای هنرمند صاحب اثر بعنوان اثر هنری به خانواده شهدا و مردم شریف همان منطقه تقدیم می شود.
طراحی این ابردیوارها توسط هنرمندان مدعو در حال انجام می باشد و آثار عرضه شده بعد از تأیید شورای هنری این رویداد بر ابردیوارهای منتخب شهر تهران نقش می بندد و جاودان می شود.
ویژه برنامه «سروقامتان» تهران توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری نام بعنوان دبیرخانه هنری و اجرایی این رویداد در زمستان ۱۴۰۱ برگزار می شود.


منبع:

1401/10/12
18:12:13
5.0 / 5
295
تگهای خبر: ساز , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو