نمایشگاه عکس آینه در آینه ۲ افتتاح خواهد شد

نمایشگاه عکس آینه در آینه ۲ افتتاح خواهد شد

سایت رسمی سیامک یزدانجو: سایت رسمی سیامک یزدانجو: آثاری از گنجینه خانه عکاسان ایران مربوط به تهران 57 روی دیوار موزه هنرهای معاصر تهران می رود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، مراسم افتتاح نمایشگاه عکس «آینه در آینه ۲» با تصاویر مرحوم قربان خلیلی ساعت ۱۳: ۳۰ در موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح می گردد.
آثار نمایشگاه عکس «آینه در آینه ۲» در سال ۱۳۸۳ توسط مجتبی کوچکی یافته شده و در همان سال در گالری خانه عکاسان ایران برای نخستین بار با عنوان «تپش سبز» به معرض نمایش گذاشته شده و نسخه ای از آن به گنجینه خانه عکاسان ایران سپرده شده است. حالا بعد از حدود ۲۰ سال از معرفی این هنرمند مجدداً موزه هنرهای معاصر تمایل خودرا برای بازنمایش حرفه ای این آثار اعلام نموده، به همین دلیل این موزه از تاریخ ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ این تصاویر را با عنوان نمایشگاه عکس «آینه در آینه ۲» در معرض دید عموم مخاطبان خود قرار خواهد داد.
در این نمایشگاه، ۴۸ اثر از آثار مرحوم قربان خلیلی در اندازه های بزرگ در کنار یک نسخه از اصل آن به معرض نمایش گذاشته می شود.
نمایشگاه عکس «آینه در آینه ۲» از سه شنبه ۱۸ بهمن تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ واقع در موزه هنرهای معاصر تهران میزبان چشمان علاقه مندان است.
سال گذشته، در جریان جشنواره هنرهای تجسمی فجر، نمایشگاه عکس «آینه در آینه ۱» با تصاویر اعتراضی و انقلابی روی دیوار موزه رفت که رییس جمهوری نیز از آن بازدید نمود.

1401/11/18
10:28:32
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو