زرویی نصرآباد جایگزین شجاعی طباطبایی شد

زرویی نصرآباد جایگزین شجاعی طباطبایی شد

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو، با حکم علی فروزانفر، معاون هنری حوزه هنری، محمد زرویی نصرآباد بعنوان سرپرست مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری انتخاب شد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، در حکم علی فروزانفر، خطاب به محمد زوریی نصرآباد آمده است:
« هنرهای تجسمی از ارکان هنر انقلاب و جریان ساز در دهه های پیش بوده و آتیه هنر انقلاب اسلامی وابسته به رویش و تربیت هنرمندان خلاق، متخصص و متعهد خواهد بود. مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در دهه های اخیر با تربیت هنرمندان متعهد و خلق آثار برجسته، پرچمدار این مسیر پرارزش و متعالی بوده است.
بنا به دانش، تخصص و تجربیات ارزشمند، حضرتعالی بعنوان «سرپرست مرکز هنرهای تجسمی» منصوب می شوید. توجه به ترویج مفاهیم متعالی در هنر انقلاب اسلامی، ارج نهادن به هنرمندان پیشکسوت و نخبگان هنری، کشف و تربیت هنرمندان جوان در سرتاسر کشور حول ایده فراتهران، برقراری ارتباط موثر با مراکز استانی حوزه هنری، سازماندهی و پایش و تقویت آثار گنجینه های هنرهای تجسمی، برقراری ارتباط پایدار مرکز با سایر مجموعه های فرهنگی و هنری، بهسازی و فعال سازی کارگاه حجم و اصلاح ساختارهای سفارش و نظام تولید آثار مورد انتظار است.»
در انتها از زحمات سید مسعود شجاعی طباطبایی مدیر پیشین این مرکز قدردانی شده است.1401/12/17
14:17:07
5.0 / 5
210
تگهای خبر: ساز , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو