همه جا در دسترس برگزیدگانش را شناخت

همه جا در دسترس برگزیدگانش را شناخت

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو، با برگزاری مرحله نهایی داوری دومین دوره مسابقه عکس «همه جا در دسترس» برگزیدگان این مسابقه در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس عرضه شدند و «علیرضا معصومی» عکاس خبری خبرگزاری ایسنا در رتبه‌ی نخست این مسابقه قرار گرفت.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حضور محمداحسان خرامید، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزیدگان دومین دوره مسابقه عکس «همه جا در دسترس» معرفی و از آنها تقدیر گردید.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات ضمن اشاره به استقبال عکاسان از فراخوان این مسابقه اظهار داشت: در این دوره از مسابقه «همه جا در دسترس»، ۳۶۰ عکاس با ارسال ۱۲۰۰ عکس در این مسابقه شرکت کردند.
او اضافه کرد: با بررسی آثار ارسال شده توسط هیئت داوران در قسمت تک عکس سه اثر از عکاسان «علیرضا معصومی»، «آرمان رنجبریان» و «محسن کابلی» به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند و از «احسان امیرسیاوشانی»، «اکبر شکوه» و «زهرا ورمرزیار» در این بخش هم تقدیر گردید.
خرامید خاطرنشان کرد: در قسمت مجموعه عکس هم سه مجموعه عکس ارسالی «حسین شیروانی»، «کیانوش سعادتی» و «مهدی مریزاد» بعنوان برترین مجموعه های عکس در این بخش عرضه شدند.
خدیجه محمدی نامقی دبیر دومین مسابقه عکس «همه جا در دسترس» هم توضیح داد: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور بازنمایی توسعه سریع ارتباطات درکشور و دستاوردهای آن در زندگی روزمره مردم، دومین دوره از این مسابقه‌ی عکس را منتشر نمود و از تمامی هنرمندان حرفه ای و آماتور عکاس جهت شرکت در این رویداد ملی دعوت کرد.
وی در تشریح موضوعات این مسابقه افزود: در این دوره از مسابقه، موضوعات تعیین شده شامل توسعه ارتباطات در مناطق روستایی و جاده ها (مخابرات، اپراتورها، پست، پست بانک)، کارآفرینی و مهاجرت معکوس با توسعه ارتباطات روستایی، گسترش استفاده از تجهیزات فناورانه برای خدمات بهتر در مناطق روستایی، توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات و نقش آن در آموزش مجازی، نقش اینترنت در توسعه گردشگری و بومگردی، نقش استارت آپ ها و شرکتهای کارآفرین با استفاده از فناوری اطلاعات در کارآفرینی و ارائه‌ی خدمات، توسعه فضای مجازی و تأثیر آن بر زندگی شهری، خانواده، کودکان و تجهیزات فناورانه و دولت الکترونیک و شفاف سازی بود.
بر این اساس، سیدمهدی مقیم نژاد، عباس کوثری و بهنام صدیقی مسئولیت داوری آثار ارسالی به دومین دوره مسابقه عکس «همه جا در دسترس» را عهده دار بودند.


منبع:

1401/12/28
07:43:45
5.0 / 5
194
تگهای خبر: آموزش , ساز , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو