اجرای كنسرت اركستر پارت در همدان

اجرای كنسرت اركستر پارت در همدان

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو كنسرت اركستر «پارت» با همكاری انجمن موسیقی استان، در همدان اجرا می شود.


كنسرت اركستر «پارت» با همكاری انجمن موسیقی استان، در همدان اجرا می شود.
به گزارش این كنسرت به رهبری نادر شهسواری، و با آواز علیرضا شادمانی روشن و صالح عظیمی آریا ساعت ۲۱ روز جمعه ۱۷ خردادماه در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا اجرا می شود.
به همین بهانه علیرضا شادمانی روشن به ایسنا، منطقه همدان، بیان كرد: كنسرت «پارت» نتیجه ۳ سال تلاش هنرمندان همدانی است كه از چند بخش تشكیل شده و دارای بیشتر از ۱۴ هزار میزان نت است.
وی ادامه داد: این برنامه كنسرت موسیقی سنتی نیست و اركسترال است. در واقع موسیقی ایرانی اركسترال تلقی می شود.
شادمانی روشن درباره وضعیت خوانندگی پاپ در همدان اظهار نمود: پس از جشنواره موسیقی كه در اسفندماه سال قبل برگزار شد، اتفاق های خوبی در این عرصه رقم خورده است و نگاه های مسئولان و ‎ مدیران به این نوع موسیقی وسیع تر شده است.
وی با تاكید بر اینكه ظرفیت موسیقی پاپ همدان بیشتر از ای هاست، خاطرنشان كرد: تا چند ماه اخیر هیچ وقت به هنرمندان بومی اجازه نمی دادند تا در این حوزه فعالیت كنند اما خوشبختانه با تلاش های دلسوزان این عرصه شاهد وضعیت رو به رشد این نوع موسیقی در همدان هستیم.
این هنرمند با اشاره به اینكه پس از جشنواره موسیقی سنتی انسجام خوبی در خانواده موسیقی همدان افتاده است، خاطرنشان كرد: امید است برای كنسرتهای صرفاً "پاپ" از هنرمندان بومی حمایت ها صورت بگیرد و هزینه گزافی كه برای غیر بومی ها صرف می شود برای هنرمندان بومی صرف شود.
1398/03/16
19:39:40
5.0 / 5
1508
تگهای خبر: آواز , پاپ , جشنواره , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵