تحسین رئیس جمهور تركمنستان از موسیقی پاپ ایرانی در آوازه

تحسین رئیس جمهور تركمنستان از موسیقی پاپ ایرانی در آوازه

سایت رسمی سیامك یزدانجو: آوای موسیقی پاپ ایرانی برای اولین بار در تركمنستان طنین انداز شد و تحسین حاضران همچون رئیس جمهور این كشور را به دنبال داشت.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ایسنا، به نقل از رایزنی فرهنگی كشورمان در عشق آباد، مجید اخشابی و حامد محضرنیا خوانندگان موسیقی پاپ كشورمان كه به دعوت دولت تركمنستان برای اجرای مشترك با خوانندگان موسیقی پاپ از كشورهای روسیه، قزاقستان، آذربایجان و تركمنستان در حاشیه اولین اجلاس همایش های اقتصادی خزر در آوازه حضور پیدا كرده بودند، شب گذشته اولین بار قطعاتی از موسیقی پاپ ایرانی را اجرا كردند كه مورد استقبال حاضران قرار گرفت.
این اجرا در حضور میهمانان ویژه اولین اجلاس همكاریهای اقتصادی خزر، سایر شركت كنندگان در اجلاس و مقامات دولت تركمنستان همچون قربانقلی بردی محمداف، رئیس حمهور انجام شد.
اجرای خوانندگان ایرانی درانتها كنسرت مورد تحسین رئیس جمهور تركمنستان، قربانقلی بردی محمداف قرار گرفت و وزیر فرهنگ تركمنستان به نمایندگی از رئیس جمهور از آنان تشكر كرد.
خاطر نشان می شود اجرای موسیقی پاپ ایرانی برای اولین بار در قالب ارتقای سطح روابط فرهنگی دو كشور در همه زمینه ها و به همت رایزنی فرهنگی كشورمان در عشق آباد و اداره كل همكاریهای فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صورت گرفت.
منبع:

1398/05/24
09:05:18
5.0 / 5
1999
تگهای خبر: آواز , پاپ , ساز , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو