پیشنهادهای هنری در نخستین روزهای آبان

پیشنهادهای هنری در نخستین روزهای آبان

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو نگارخانه ها و گالری های تهران همزمان با آغاز آبان ماه با برگزاری نمایشگاه های هنری میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی هستند.


ایسنا در این گزارش مروری دارد بر بعضی از نمایشگاه هایی كه در ایام پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آبان ماه) افتتاح می شوند و در این ایام برقرار هستند.

********
گالری اثر نمایشگاه انفرادی نقاشی بابك روشنی نژاد با عنوان «رُخ نبشت» روز جمعه (سوم آبان ماه) در گالری اثر افتتاح می شود و تا اول آذر ماه هم ادامه دارد.
ساعات بازدید از این نمایشگاه یكشنبه تا پنجشنبه ۱۱ تا ۲۰ و جمعه ۱۶ تا ۲۰ فراهم است. گالری شنبه ها تعطیل می باشد.
گالری اثر در خیابان كریمخان زند، خیابان ایرانشهر، كوی برفروشان، شماره ۱۶ واقع شده است.
گالری اُ نمایشگاه انفرادی نقاشی علی نصیر با محتوای «طراحی ها و نقاشی ها ۱۳۹۶-۱۳۹۸» روز جمعه (سوم آبان ماه) در گالری اُ افتتاح می شود. این نمایشگاه تا ۲۱ آبان هم برقرار است.
ساعات بازدید از این نمایشگاه یكشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ و جمعه ها از ۱۶ تا ۲۱ اعلام شده است. گالری روزهای شنبه تعطیل می باشد.
گالری اُ در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاك ۱۸ واقع شده است.
گالری فرمانفرما نمایشگاه انفرادی نقاشی مهدی سحابی به منظور بزرگداشت دهمین سالگرد درگذشت این هنرمند، از روز ۳ تا ۸ آبان ماه در گالری فرمافرما برگزار است.
گالری فرمانفرما در خیابان كریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، كوچه اعرابی ۲ واقع شده است و هر روز به غیر از دوشنبه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روزهای جمعه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ امكان بازدید دارد.
گالری ژاله نمایشگاه انفرادی عكس آثار لیلاسیبر (هنرمند آلمانی) به كیوریتوری محمود مكتبی و با عنوان «شعر و آنچه به جا مانده است» روز جمعه (سوم آبان ماه) در گالری ژاله افتتاح می شود و تا ۷ آبان هم ادامه دارد.
گالری ژاله همه روزه (به غیر از شنبه ها) از ساعت ۱۶ تا ۲۱ میزبان علاقه مندان خواهد بود. گالری ژاله در خیابان كریم خان، خیابان ایرانشهر، كوچه نوشهر، پلاك ۳ واقع شده است.گالری سایه نمایشگاه انفرادی مجسمه آبان صالحی با عنوان «احتمال» روز جمعه (سوم آبان ماه) در گالری سایه شروع می شود و تا هشتم آبان هم برقرار است.
گالری سایه در خیابان كریم خان، خیابان سنایی، كوچه سیزدهم، پلاك ۲۱ واقع شده است.
همینطور ساعات بازدید از این نمایشگاه شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۱ تا ۲۰ اعلام شده است. مراسم افتتاحیه هم روز جمعه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ برگزار می گردد.
گالری سایه پنجشنبه ها تعطیل می باشد.گالری طراحان آزاد نمایشگاه انفرادی چند رسانه ای عمار عیسی پور طوطی زاد با عنوان «دوباره سازی» از ۳ تا ۹ آبان در گالری طراحان آزاد برگزار است.
گالری طراحان آزاد در میدان فاطمی، میدان گل ها، میدان سلماس واقع شده است.
گالری پنج شنبه ها تعطیل می باشد.گالری ماه نمایشگاه انفرادی حجم و نقاشی رضا امیر یاراحمدی روز جمعه (سوم آبان ماه) در گالری ماه افتتاح می شود و تا ۲۸ آبان ماه هم ادامه دارد.
در توضیح این نمایشگاه آمده است: «در ندانستگی و سكوت من چیزی است كه جریان دارد و آن خود من هستم.»
گالری ماه در خیابان آفریقا، بلوار گلستان، پلاك ۲۶ واقع شده است.
ساعات بازدید از نمایشگاه هم هر روز به غیر از یكشنبه ها از ۱۶ تا ۲۰ و دوشنبه و چهارشنبه از ۱۲ تا ۲۰ اعلام شده است.


1398/08/03
14:21:39
5.0 / 5
1798
تگهای خبر: ساز , شعر , نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو