در تالار وحدت؛

بهرنگ معتمدی كنسرت زمستان در راهست را برگزار می نماید

بهرنگ معتمدی كنسرت زمستان در راهست را برگزار می نماید

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو بهرنگ معتمدی از نوازندگان شناخته شده ویولنسل بیستم آبان نخستین كنسرت رسمی خویش را با همراهی برخی از نوازندگان شناخته شده كشورمان در تالار وحدت تهران برگزار می نماید.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از مهر، بهرنگ معتمدی از نوازندگان شناخته شده ویولنسل بیستم آبان ماه نخستین كنسرت رسمی خویش را با همراهی برخی از نوازندگان شناخته شده كشورمان در تالار وحدت تهران برگزار می نماید. این كنسرت با نام «زمستان در راه است» پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
معتمدی كه طی سال های اخیر فعالیت های مستمری را در اركسترهای مختلف كشورمان همچون اركستر سمفونیك تهران انجام داده، در این كنسرت برای نخستین بار بعنوان سولیست (تك نواز) در كنار یك گروه پنج نفره از نوازندگان سازهای پیانو، درامز، گیتار باس و گیتار الكتریك به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
بهرنگ معتمدی با اشاره به این اجرا از رونمایی توانایی های خاص ساز ویولنسل كه تابحال در صنعت موسیقی كشورمان كمتر به آن پرداخته شده، اطلاع داد.
آرش اسكندرلو نوازنده پیانو و تنظیم كننده، علیرضا اشرف پور نوازنده گیتار الكتریك، مهدی محمدیان نوازنده گیتار باس و سروش عمومی نوازنده درامز و سازهای كوبه ای گروه نوازندگان این كنسرت را می سازند كه به همراه بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل آثاری را اجرا می كنند.
اولین كنسرت بهرنگ معتمدی ساعت ۲۱: ۳۰ روز دوشنبه ۲۰ آبان در ایران در تالار وحدت برگزار می گردد.

1398/08/05
21:45:18
5.0 / 5
2302
تگهای خبر: پیانو , ساز , كنسرت , گیتار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱