انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران بیانیه داد:

دشمن تحمل شجاعت سردار سلیمانی را نداشت

دشمن تحمل شجاعت سردار سلیمانی را نداشت

سایت رسمی سیامك یزدانجو: انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران همزمان با مراسم خاكسپاری پیكر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اطلاعیه ای را در محكومیت ترور این شهید بزرگوار و یارانش منتشر نمودند.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران، انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران همزمان با مراسم خاكسپاری پیكر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اطلاعیه ای را در محكومیت ترور این شهید بزرگوار و یارانش منتشر نمودند.
در متن این بیانیه آمده است:
«بسم رب الشهدا و الصدیقین / شهادت، هنر مردان خداست و مجاهدین فی سبیل الله شایسته ترین افراد برای كسب این مدال پرافتخار و همجواری با سالار شهیدان در رضوان الهی است.
سالهاست كه میهمانان ایران زخمدار شهادت دلیرمردان و شیران بی باكی است كه سراسر رشادت و جوانمردی شان زبانزد دوست و بیگانه است. دوستانی كه افتخار به جسارت و شجاعتش دارند و دشمنانی كه از ترس به خود می لرزند.
و باز هم دشمنان ناتوان و بزدل نتوانستند شجاعت و دلاوری سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تاب بیاورند و صف شكنی های وی را در میادین نبرد، ببینند. آنان در این پندارند كه با شهادت چنین سردار عالم و توانایی راه مسیر ایشان مسدود می گردد و هیچ نمی دانند كه در تاریخ ایران، بعد از شهادت رشیدانی چون سردار قاسم سلیمانی از خونشان لاله های سرخگون می روید و خاك پاك وطن را باز هم به ایثار و فداكاری هایشان با خون سرخشان فرش می نمایند.
ایران، سرزمین دلیران است و هیچگاه دشمنان و بیگانگان نمی توانند گوشه ای از خاك میهنمان را تصرف نمایند تا نام و یاد بزرگ مردانی چون حاج قاسم سلیمانی، حاج حسین همدانی، حاج ابراهیم همت، شهید مهدی باكری و شهید حسن باقری و دیگری سردارانی كه خویشتن را فدای راهی بزرگ نمودند تا پرچم میهن، پرچم شرف و پرچم ایمانشان سرافراز بر قله های سر به فلك كشیده ایران بدرخشد.
چو ایران نباشد تن من مباد / بدین بوم و بر زنده یك تن میاد … اگر سر به سر تن به كشتن دهیم / از آن به كه كشور به دشمن دهیم... دریغ است ایران كه ویران شود / كنام پلنگان و شیران شود»


منبع:

1398/10/16
13:04:11
5.0 / 5
1711
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو