مدیر دفتر موسیقی ارشاد به فجر ۳۵ پیام داد؛

انتقال پیام صلح جامعه ایرانی با موسیقی در برگزاری یك رویداد مهم

انتقال پیام صلح جامعه ایرانی با موسیقی در برگزاری یك رویداد مهم

سایت رسمی سیامك یزدانجو: مدیر كل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه فرارسیدن سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر پیامی را منتشر نمود.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، محمد اله یاری، مدیر كل دفتر موسیقی و رئیس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در آستانه این رویداد پیامی را منتشر نمود.
در متن این پیام آمده است:
«اكنون كه صفحات كتاب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر را ورق می زنید، قسمتی از كوشش های هنرمندان موسیقی كشور و دست اندكاران جشنواره را به نظاره می نشینید. جشنواره موسیقی فجر بعنوان بزرگترین رخداد موسیقایی كشور، فرصت مغتنمی است برای بیان احساسات و عواطف لطیف انسانی، فرصتی برای بیان اوج ها و فرودهایی كه مردمان ایران زمین در كنار هم تجربه می كنند. و فرصتی است برای دعوت از سایر ملل تا با ابزار هنر و موسیقی به زبان مشترك با یكدیگر برسند.
این جشنواره با هدف به عرصه آوردن هنر هنرمندان موسیقی در مقابل نگاه هوشمندانه مردم و فراهم كردن زمینه ارتقا موسیقی كشور انجام می شود. جشنواره ای كه با دعوت از هنرمندان داخلی و خارجی به دنبال پیوند فرهنگی و گسترش ارتباطات بین المللی است تا بتواند بیشتر از گذشته در معرفی موسیقی ایرانی و موسیقی دانان باارزش كشور گام بردارد.
جشنواره سی و پنجم در حالی برگزار می گردد كه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سانحه هوایی جانگداز جان باختن هموطنان عزیزمان، داغ عمیقی بر دل تمام ایرانیان وارد كرد. هنرمندان و تمام دست اندكاران اجرای این رویداد نیز با قلبی پر درد، اما گام هایی مصمم تر از گذشته و با تلاشی بی دریغ در برگزاری جشنواره قدم برداشتند تا بتوانند بوسیله صدای هنر و موسیقی، پیام صلح و آزادیخواهی جامعه ایرانی را به گوش سایر ملل برسانند و مردم را به احساس زندگی عادی برگردانند.
فرصت را مغتنم می شمرم و از كوشش های دبیر محترم جشنواره، اعضای هیات انتخاب آثار و گروه ها، شورای ارزیابی جشنواره و همكارانم در دبیرخانه و ستاد اجرایی و پشتیبانی جشنواره قدردانی می نمایم.»


منبع:

1398/11/22
15:01:07
5.0 / 5
2079
تگهای خبر: جشنواره , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو