صنعتگر:

باید به فكر حل مشكلات هنرمندان موسیقی باشیم

باید به فكر حل مشكلات هنرمندان موسیقی باشیم

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو هرمزگان یك هنرمند موسیقی اظهار داشت: با تشكیل یك اتاق فكر تصمیمات سنجیده تر و مناسب تر و البته شدنی می توان گرفت كه بتوان مشكلات هنرمندان موسیقی را به دنبال شیوع بیماری كرونا برطرف كرد.غلامرضا صنعتگر در گفتگو با ایسنا، اضافه كرد: حضرت علی(ع) می فرمایند "هیچ چیز دائمی نیست" پس به این نتیجه می رسیم تاریخ گذشتگان و حتی گذشته خود ما هم به درستی نمایانگر یكنواخت نماندن شرایط است.

وی با اشاره به اینكه ما به آینده و روزهای خوب بسیار امیدواریم و بایدم باشیم چون مقرر است با هم در این جنگ بیولوژیك كه همه را تحت تاثیر قرار داده پیروز باشیم، خاطرنشان كرد: امید داریم چون بر این ویروس منحوس غلبه خواهیم كرد. وقتی آمار استان هرمزگان را می بینم و بهبودیافتگان و ترخیص شدگان و تعداد كم بستری و تعداد بسیار كم فوت شدگان نشان از مبارزه سخت مردم دارد.

صنعتگر با اشاره به اینكه مردم نجیب سرزمین سربلندمان بزودی شكست كرونا را با هم جشن خواهند گرفت و باردیگر با نشاط و انرژی و مهربانی بیشتر در كنار هم به زندگی ادامه خواهیم داد، تصریح كرد: كرونا با تمام محدودیت هایی كه ایجاد كرد كلی درس را به ما آموخت و سبب شد بیشتر و بیشتر قدر چیزهایی را بدانیم كه اصلاً به آنها توجهی نداشتیم.

این خواننده مطرح هرمزگانی افزود: از همه مهم تر قدرت بیكران خدا و ناتوان بودن انسان در مقابل پروردگار را بار دیگر درك كردیم اما شك نداریم دست قدرتمند خداوند اساسا كمك خواهد نمود و با رعایت و توجه كامل به اصول بهداشتی روزهای خوب را در سال ۹۹ تجربه خواهیم كرد.

وی با اشاره به اینكه هنرمندان باید با آثاری كه نویدبخش و شادی آفرین و انرژی زاست در كنار مردم امیدواری ایجاد كنند، اظهار نمود: بهرحال هر هنرمندی طرفدار و مخاطب خودش را دارد باید الگوی مناسب و مسئولیت پذیری باشد و در این اوضاع اساسا اگر دیگران را به عمل به سفارش های وزارت بهداشت دعوت می كند خودش هم عمل گرا باشد.

خوانده ترانه "میشه ضامنم بشی" در مورد شرایط سخت هنرمندان موسیقی به دنبال شیوع ویروس كرونا، تصریح كرد: همان گونه كه در بخش های مختلف دولت مشاهده شد مقرر است چه تسهیلاتی را فراهم نمایند به صورت مثال بانك ها اقساط وام را به تعویق انداختند یا وزارت نیرو برای پرداخت قبوض مهلت داد و خیلی از موارد دیگر، وزارت ارشاد هم باید تدابیری بیندیشد.

وی افزود: به نظر بنده می توان پس ازاین شرایط، سالن های مجانی با حذف بعضی از هزینه های اجرا را در دستور كار قرار داد یا برای هنرمندان كنسرت گذاشته شود و دولت حمایت كند.

صنعتگر با تاكید بر اینكه با تشكیل یك اتاق فكر تصمیمات سنجیده تر و مناسب تر و البته شدنی می توان گرفت كه بتوان مشكلات فعلی هنرمندان موسیقی را برطرف كرد، افزود: در ایام پایانی سال ۹۸ از خداوند می خواهم كه سختی ها، بیماری ها و تمام مشكلات كشورم آخر پذیرد و بهترین و شادترین روزها را برای ما رقم بزند.

وی در انتها اظهار داشت: سالی پر از صحت، نعمت، بركت، ثروت و سربلندی برای تك تك مردم عزیز و همدل ایران آرزومندم، امیدوارم تمامی مشكلات را پشت سر بگذاریم و این سال را با خوشی و شادمانی و سلامتی به پایان می بریم اساسا روزهای خوبی در راهست.

منبع:

1398/12/28
21:03:02
5.0 / 5
1891
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴