آندرآ بوچلی كنسرت آنلاین رایگان برگزار می نماید

آندرآ بوچلی كنسرت آنلاین رایگان برگزار می نماید

سایت رسمی سیامك یزدانجو: آندرآ بوچلی خواننده مشهور ایتالیایی روز عید پاك در یك كلیسای خالی می خواند تا دل مردم لطمه دیده از كرونا را گرم كند.به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ورایتی، روز یكشنبه كه عید پاك از راه می رسد، بیشتر كلیساروها نمی توانند وارد یك مكان مذهبی بشوند، اما استثنایی برای آندرآ بوچلی افسانه موسیقی كلاسیك ایتالیایی قائل شده اند تا بتواند در كلیسای جامع تاریخی دوئومو در میلان یك نمایش زنده داشته باشد كه به صورت رایگان در سراسر جهان بوسیله یوتیوب استریم می شود.
بوچلی تنها توسط ارگان نواز كلیسا یعنی امائول ویانلی همراهی خواهد شد و مسلماً مخاطب زنده نخواهد داشت. از قطعات شناخته شده ای كه وی در این كنسرت اجرا خواهدنمود می توان به «آوه ماریا» و «سانكتا ماریا» اشاره نمود.
این نمایش كه «بوچلی: موسیقی برای امید» نام گرفته ساعت هفت عصر به وقت ایتالیا (ساعت ۹: ۳۰ شب به وقت تهران) در زادگاه این خواننده كه بیش از تمام كشورهای دیگر تحت تاثیر كروناویروس قرار گرفته، انجام می شود.
شهر میلان، ونراندا فابریكا دل دوئومو، شوگر موزیك، یونیورسال موزیك گروپ و یوتیوب با هم شریك شده اند تا این كنسرت آنلاین را روی صحنه ببرند. بوچلی هیچ درآمدی از این كنسرت نخواهد داشت.
جیزپه سالا شهردار میلان در اطلاعیه ای اظهار داشت: «بسیار خوشحال هستم كه آندرآ دعوت ما را پذیرفت. امسال عید پاك برای همه ما بسیار متفاوت خواهد بود. آرامش لذت بخشی كه معمولاً با این روز فرا می رسد به شدت تحت تاثیر شیوع این بیماری قرار گرفته كه همه ما تحت تاثیر آن هستیم».
او افزود: «شكی ندارم كه صدای خارق العاده بوچلی همان چیزی خواهد بود كه تمام ما این روزها كم داریم. یك آغوش قدرتمند و ویژه كه می تواند دل های میلان، ایتالیا و جهان را گرم كند».
بوچلی در اطلاعیه ای اظهار داشت: «من به قدرت دعا كردن جمعی باور دارم. به عید پاك هم باور دارم كه نمادی از بازتولدی است كه همه هم اكنون به آن احتیاج دارند. به خاطر موسیقی، كه می تواند زنده استریم بشود و میلیون ها نفر را در سراسر جهان گرد هم بیاورد، ما قلب تپنده این زمین زخم خورده را در آغوش می گیریم».
او افزود: «این میلان بخشنده، شجاع و فعال و كل ایتالیا باردیگر از نو آغاز می كند و به زودی یك مدل برنده و موتور رنسانسی خواهد بود كه همه مان امیدش را داریم. مشاهده كردن این اتفاق در دوئومو طی جشن عید پاك كه نمایانگر راز تولد و بازتولد است، لذت بخش خواهد بود».
جدا از این كنسرت، بنیاد آندرآ بوچلی هم یك صفحه راه اندازی كرده تا پول جمع كند و به بیمارستان های ایتالیا كمك نماید تا بتوانند ابزار لازم برای حفاظت كردن از كارمندان سلامت را خریداری كنند.


منبع:

1399/01/20
18:56:26
5.0 / 5
2328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو