نزدیك به ۲ میلیون بازدید مجازی از پرادو در دوران تعطیلی

نزدیك به ۲ میلیون بازدید مجازی از پرادو در دوران تعطیلی

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو بازدید مجازی از موزه «پرادو» واقع در اسپانیا به حدود ۲ میلیون نفر رسیده است؛ البته این آمار بازدیدكننده مرهون برنامه ای با عنوان «پرادو با شما» است كه مجموعه ای از فعالیت در شبكه های اجتماعی و وبسایت این موزه را به منظور حفظ ارتباط با مخاطبان دربرمی گیرد.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از آرت دیلی، موزه «پرادو» از دوازدهم «مارس» تابحال به علت انتشار ویروس «كرونا» تعطیل بوده است.
مطالب در رابطه با منابع آموزشی دانش آموزان و دانش جویان هم پربازدیدترین محتوای وب سایت این موزه در دوران قرنطینه محسوب می شوند. آمار بازدیدكنندگان مجازی از وب سایت موزه «پرادو» در مقایسه با ماه فوریه، ۲۵۸ درصد افزایش داشته است.
شهروندان اسپانیا، ایتالیا، مكزیك، روسیه و آرژانیتن آمار بیشترین بازدید مجازی از این موزه در دوران قرنطینه را به خود اختصاص داده اند.
وبسایت موزه «دل پرادو» اسپانیا با فراهم كردن امكان بازدید از ۱۰ هزار اثر هنری بیشتر از ۱۸۰۰ هنرمند و امكان دسترسی به اسناد مختلف در نوع خود بی نظیر به حساب می آید.
تابحال ۱۶۳، ۰۲۷ نفر در اسپانیا به ویروس «كرونا» مبتلا شده و ۱۶، ۶۰۶نفر هم در اثر مبتلا شدن به این ویروس جان خویش را از دست داده اند.1399/01/25
15:59:12
5.0 / 5
1561
تگهای خبر: آموزش , هنر , هنرمند , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲