برگزاری نمایشگاه حروف نگاری اسماء الحسنی در فضای مجازی

برگزاری نمایشگاه حروف نگاری اسماء الحسنی در فضای مجازی

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی از ششم اردیبهشت در فضای مجازی برگزار می گردد.


به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی نمایشگاه اسماء الحسنی، شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی كه قرار بود با همكاری خانه هنرمندان ایران در دو گالری ممیز و زمستان برگزار شود، به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و مقابله با ویروس كرونا، آثار خویش را از ششم اردیبهشت و همزمان با ماه مبارك رمضان در فضای مجازی نمایش می دهد.
همینطور آیین های افتتاحیه و معرفی برگزیدگان این رویداد كه قرار بود ابتدای ماه مبارك رمضان در تالار جلیل شهناز برگزار شود، لغو شد و در صورت وجود شرایط مناسب، ایمن و بی خطر، همزمان با عید سعید فطر برگزار می شود. در غیر این صورت نتایج داوری از راه رسانه ها و وبسایت نمایشگاه به اطلاع عموم می رسد.
در این دوره از نمایشگاه جایزه بهترین اثر از نگاه مخاطبان به پوستری تعلق می گیرد كه در اینستاگرام بیشترین تعداد لایك را به خود اختصاص دهد. مجموع آثار منتخب هیات داوران و راه یافته به این دوره از نمایشگاه هم ۴۴ پوستر است كه در صفحه اینستاگرام نمایشگاه منتشر می شوند.
جوایز برگزیدگان دوره شانزدهم نمایشگاه، دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای نفر اول، دیپلم افتخار و ۳۰ میلیون ریال برای نفر دوم و دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰ میلیون ریال برای نفر سوم است.
همینطور اهدای پنج تقدیرنامه و مجموع مبلغ ۵۰ میلیون ریال به پنج طراح برگزیده نمایشگاه (هر هنرمند ۱۰ میلیون ریال) از جانب هیات داوران با اهداف تشویقی و انگیزشی درنظر گرفته شده است.
جایزه غیرنقدی بهترین اثر از نگاه مخاطب هم تا آخر ماه مبارك رمضان از راه آرای كاربران صفحه اینستاگرام نمایشگاه مشخص خواهد شد.
نشست انتخاب آثار و داوری شانزدهمین نمایشگاه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی هم ۱۵ بهمن ماه ۹۸ با حضور سیدحسن موسی زاده، سیدحمید شریفی آل هاشم و كوروش پارسانژاد برگزار و برگزیدگان انتخاب و مشخص شدند.
شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی با سازماندهی پایگاه اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی پوسترز» برگزار می گردد.

1399/02/01
23:14:41
5.0 / 5
1391
تگهای خبر: ساز , نمایش , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو