دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت

دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به درخواست هنرمندان پیشكسوت و پیشنهاد معاون امور هنری دستور به ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت، داد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، به دنبال درخواست هنرمندان عضو این مؤسسه، معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقال موسسه هنرمندان پیشکسوت از زیر مجموعه معاونت هنری به زیرمجموعه وزیر را پیشنهاد کرد که سیدعباس صالحی با این پیشنهاد موافقت نمود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به نامه معاون امور هنری ضمن تشکر از عرضه این پیشنهاد، دستور داد: «شایسته است با قید فوریت ضمن طرح مبحث در هیات امنای موسسه و مبادرت به اصلاح اساسنامه، برای تصویب آن در شورایعالی انقلاب فرهنگی اقدام لازم صورت گیرد. »
پیش از این سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنایت به فراگیر بودن عرصه ها و رشته های مبحث فعالیت موسسه هنرمندان پیشکسوت، نسبت به حوزه های زیرمجموعه معاونت امور هنری و خواسته هنرمندان در خصوص ارتقای ساختاری موسسه پیشنهاد فوق را مطرح کرده بود.
همینطور برخی از هنرمندان پیشکسوت در نشست هم اندیشی که چندی قبل برگزار گردید این درخواست را مطرح کرده بودند.1399/02/27
22:51:46
5.0 / 5
1438
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو