برگزاری مراسم تكریم و معارفه روسای قدیم و جدید برج آزادی

برگزاری مراسم تكریم و معارفه روسای قدیم و جدید برج آزادی

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو آیین تكریم و معارفه رئیس سابق و جدید مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار گردید.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، روز گذشته مراسمی با حضور تعدادی از مدیران و هنرمندان پیشکسوت همچون خسرو حکیم رابط، داریوش ارجمند، هوشنگ توکلی، رضا بنفشه خواه و علی پویان با قدردانی از کارهای علیرضا حفیظی (مدیر سابق مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی) و معرفی سیدعباس عظیمی بعنوان رئیس جدید این مجموعه، انجام شد.
در این رویداد مهدی افضلی ـ مدیرعامل بنیاد رودکی ـ با قدردانی از کارهای علیرضا حفیظی در برج آزادی اظهار داشت: تخصص، تعهد، فروتنی و پیگیری مستمر ایشان را ارج می نهیم. حضور آقای عظیمی که با تعهد و خالصانه کار می کنند در برج آزادی، بعنوان نماد کشور و پایتخت، اتفاق مبارکی است. ما امانت دار این بنای ارزشمند هستیم و باید برای صیانت و حفظ آن نهایت تلاشمان را انجام دهیم و آقای عظیمی هم با تعامل و جدیت مسیر آقای حفیظی را ادامه دهند.
او افزود: برای این برج بعنوان یکی از اصلی ترین اماکن گردشگری کشور، مسیری پیش بینی شده که درآمدزایی و کاهش وابستگی به درآمدهای وزارت خانه، انتقال تجارب هنرمندان پیشکسوت از راه کارهای آموزشی و برنامه های فرهنگی، تبدیل برج به قطب گردشگری داخلی و خارجی، برگزاری رویدادهای تقویمی با بهره گیری از ظرفیت هنرمندان، تعامل با دستگاه های مختلف در معرفی بیشتر برج، پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی در حوزه هنر، افزایش تعامل بین المللی و گسترش دیپلماسی هنر، پیگیری انجام خواهرخواندگی میان برج آزادی و برج های مهم دنیا و برندسازی از مهم ترین آنهاست.
حفیظی هم به عرضه گزارشی از کارهای صورت گرفته در دوران مدیریت خود پرداخت که از میان آنها می توان به احیای سالن ایرانشناسی برج، استقرار تنها موزه شهاب سنگ ایران، افتتاح نمایشگاه دائمی تاریخچه برج آزادی، پیگیری مرمت برج، در نوبت قرار دادن برج آزادی جهت ثبت در لیست میراث جهانی یونسکو در آستانه پنجاه سالگی این بنا اشاره نمود.
سیدعباس عظیمی هم اظهار داشت: برج آزادی باید دروازه وحدت و همدلی و دریچه هنر اقوام مختلف ایرانی شود. از اعتمادی که به من شده تشکر می کنم؛ قدردان زحمات هنرمندان و اصحاب رسانه در دوره فعالیت در موسسه هنرمندان پیشکسوت هستم.
در آخر مراسم با اهدای لوح و هدایایی از زحمات علیرضا حفیظی در برج آزادی تقدیر و حکم سید عباس عظیمی به او اعطا شد.



1399/03/19
23:18:21
5.0 / 5
1099
تگهای خبر: آموزش , ساز , نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو