اطلاعیه صندوق اعتباری هنر؛

حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد

حق بیمه سه ماه اول هنرمندان به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد

سایت رسمی سیامك یزدانجو: صندوق اعتباری هنر ضمن اعلام تمدید تاریخ دفترچه بیمه درمانی اعضای صندوق اعتباری هنرمندان از پرداخت حق بیمه و سرانه درمان سه ماه اول سال 99 به حساب سازمان تامین اجتماعی آگاهی داد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، حق بیمه و سرانه درمان سه ماه اول سال ۱۳۹۹ اعضای صندوق اعتباری هنرمندان به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد.
در اطلاعیه صندوق اعتباری هنر آمده است:
با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی، مقرر شد تا از روز شنبه ۲۴ خرداد دفترچه بیمه درمانی تا اختتام مرداد سال جاری تمدید شود.
در این رابطه به اطلاع اعضا محترم صندوق اعتباری هنر می رساند؛
۱- ضمن قدردانی از اعضایی که به فراخوان های قبلی صندوق اعتماد داشته و هیچ اقدامی (اعم از ستاندن فیش و یا پرداخت حق بیمه) نکردند، حق بیمه و سرانه درمان فروردین، اردیبهشت و خرداد آنها از طرف صندوق مستقیماً ًبه حساب سازمان تامین اجتماعی، واریز می شود.
۲- آن دسته از اعضایی که اقدام به دریافت فیش پرداخت از سازمان تامین اجتماعی نموده اما وجهی بابت سهم بیمه خود (به حساب سازمان) پرداخت نکرده اند (این امر سبب شده تا فقط ًبا همان فیش پرداخت حق بیمه امکانپذیر باشد) باید برابر مبلغ درج شده در فیش دریافتی (که متناسب با ماه های تعیین شده از طرف بیمه شده متفاوت است) نسبت به پرداخت مستقیم به حساب آن سازمان (در مهلت قانونی) اقدام نمایند. مقرر شد تا به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تامین اجتماعی، صندوق نسبت به استرداد حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال به این دسته از اعضا اقدام نماید.
۳- آن گروه از اعضایی که با وجود اطلاع رسانی های مکرر، اقدام به پرداخت سهم بیمه خود به حساب سازمان نموده اند، برابر مصوبه هیئت مدیره مقرر شد به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تامین اجتماعی، وجه پرداختی آنها (حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال) در ماه های آتی به حساب شبا اعلامی از طرف عضو (که در سامانه عضویت صندوق اعلام و ثبت شده است) و یا بوسیله هنر کارت اختصاصی عضو (که بزودی برای آنها ارسال خواهد شد) مسترد شود.
۴- از آنجایی که پرداخت حق بیمه سهم عضو (توسط صندوق) مختص سه ماهه اول سال جاری می باشد پس از شروع تیرماه، دریافت برگ پرداخت حق بیمه و واریز آن به حساب سازمان (توسط بیمه شده) به روال عادی برگشته و بیمه شده موظف به پرداخت سهم خود در موعد قانونی اعلام شده است.


منبع:

1399/03/22
13:33:26
5.0 / 5
1228
تگهای خبر: ساز , هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳