دبیر جشنواره :

راهیابی ۸۵ عكس از ۵۰ عكاس به نمایشگاه آثار جشنواره عكس هشت

راهیابی ۸۵ عكس از ۵۰ عكاس به نمایشگاه آثار جشنواره عكس هشت

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو دبیر سومین جشنواره عكس هشت از راهیابی ۸۵ عكس از ۵۰ عكاس به نمایشگاه آثار این جشنواره اطلاع داد.وجیه اله شیرمحمدی دبیر سومین جشنواره عکس «هشت» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انجام داوری آثار این دوره از جشنواره بیان نمود: محمود مروتی، مسعود زنده روح کرمانی و کیارنگ علایی هیأت داوران سومین دوره جشنواره عکس «هشت» هستند که داوری ۴ هزار و ۹۱۰ عکس از ۶۲۸ هنرمند را طی دو روز به پایان رساندند.
وی اظهار داشت: نهایتاً ۸۵ عکس از ۵۰ عکاس در سه بخش «جلوه های نشاط و شادی در تمام زوایای زندگی ایرانی اسلامی»، «جلوه های شادی در حرم مطهر رضوی و سایر بقاع متبرکه» و «همدلی اجتماعی در روزهای شیوع کرونا» به مرحله نمایشگاه راه یافتند.
دبیر سومین جشنواره عکس «هشت» همینطور از احتمال چاپ کتاب آثار منتخب جشنواره عکس «هشت» اطلاع داد.
شیرمحمدی در مورد آثار رسیده به دبیرخانه توضیح داد: در این دوره از جشنواره، ۶۲۸ عکاس، ۴۹۱۰ عکس ارسال کردند که تعداد کمی از آثار ارسالی به دلیل نقض یکی از قوانین جشنواره نظیر ثبت نکردن تصویر با دوربین گوشی یا ارسال بعد از آخر پذیرش آثار به بخش داوری راه نیافتند. البته این تعداد کم تر از دو دوره پیشین است و با عنایت به مبحث جشنواره (شادی و نشاط) و همینطور حضور اغلب مردم در قرنطینه در روزهای نوروز، طبیعی به نظر می آید.
وی در انتها درباره مراسم معرفی برگزیدگان هم اظهار داشت: اسامی برگزیدگان در سایت جشنواره معرفی می گردند و درصدد آن هستیم که برای اختتامیه هم با رعایت پروتکل های بهداشتی، مراسمی برگزار نماییم که اطلاع رسانی خواهد شد.

1399/04/11
13:52:21
5.0 / 5
1204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو