بازگشایی سالن های تئاتر و موسیقی انگلستان در آینده نزدیك

بازگشایی سالن های تئاتر و موسیقی انگلستان در آینده نزدیك

سایت رسمی سیامك یزدانجو: طبق اعلام دولت بریتانیا اجرا در سالن های تئاتر و موسیقی مسقف انگلستان از اول آگوست از سر گرفته می‎ شود.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از ورایتی، روز جمعه دولت بریتانیا در چارچوب اطلاعیه ای اعلام نمود اجرای زنده سالن های تئاتر و موسیقی انگلستان با رعایت فاصله اجتماعی از یکم آگوست امکان پذیر خواهد بود.
«اولیور دودن» وزیر فرهنگ و رسانه بریتانیا اعلام نمود: «هنرهای اجرایی بریتانیا در سراسر جهان شناخته شده است و من مفتخرم که توانسته ایم پیشرفت قابل توجهی در شروع به کار این حوزه در فضای داخلی و با رعایت فاصله اجتماعی ایجاد نماییم. از ماه آگوست، سالن های تئاتر، موسیقی و سایر سالن های اجرا با رعایت نکات بهداشتی میزبان تماشاگران خواهند بود.»
برنامه از سرگیری اجراها در سالن های موسیقی و تئاتر فقط مختص انگستان خواهد بود و سایر بریتانیا را شامل نمی گردد.
با آغاز فاز چهارم بازگشایی ها در بریتانیا، رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیرانه الزامی خواهد بود که همچون این قوانین به ضرورت کاهش ظرفیت سالن ها و کاهش تعداد بلیت ها، فروش بلیت ها به صورت اینترنتی، رعایت فاصله اجتماعی، ضدعفونی سالن ها و... را شامل می شود.
خبر بازگشایی سالن های اجرا درحالی اعلام شده که دولت بریتانیا بتازگی از برنامه ی اختصاص کمک مالی 1.57 میلیارد پوندی به حوزه هنر، فرهنگ و میراث آگاهی داده بود.
منبع:

1399/04/29
23:28:41
5.0 / 5
1312
تگهای خبر: موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو