مدیرعامل بیمارستان جم اعلام كرد

وضعیت هوشیاری محمدرضا شجریان مناسب نمی باشد

وضعیت هوشیاری محمدرضا شجریان مناسب نمی باشد

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مدیرعامل بیمارستان جم در توضیح وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان بیان كرده است كه باوجود فروكش كردن اظهارات بالینی نسبت به روز نخست رفتن به بیمارستان، شرایط عمومی وی همچنان مطلوب نمی باشد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، محمدرضا شجریان که فروردین ماه سال جاری بعد از گذراندن دوره چندماهه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جم، بر مبنای آنچه اعلام شد، «با حال عمومی مناسب و مساعد و شرایط قلبی، عروقی و ریوی پایدار» از بیمارستان ترخیص شده بود، بار دیگر ـ شنبه ـ ۲۵ مرداد ماه ـ در بیمارستان جم و در بخش آی سی یو (مراقبت های ویژه) بستری شد.
همان روز بیمارستان جم در اطلاعیه ای که در اینستاگرام خود منتشر کرد، نوشت که محمدرضا شجریان با افت سطح هوشیاری، افت فشار خون، شوک سپتیک در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جم بستری شده است.
پزشک معالج شجریان هم روز شنبه از کوشش برای تحت کنترل درآوردن شرایط جسمی وی اطلاع داده بود.
همچنین این بیمارستان روز بعد درباره وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان اعلام نمود که فشار خون پایدار و وضعیت تنفسی بهتر شده است ولی سطح هوشیاری تغییری نکرده است و همچنان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان جم تحت نظر تیم پزشکی است.
حال بابک حیدری اقدم ـ مدیرعامل بیمارستان جم ـ در مصاحبه ای با شبکه خبر درباره آخرین وضعیت سلامت محمدرضا شجریان بیان کرده است: استاد شجریان دو روز قبل با تابلوی شوک سپتیک یا شوک عفونی به بیمارستان منتقل شدند که در آن زمان شرایط بالینی مناسبی نداشتند. وضعیت جسمانی ایشان همراه با افت فشار، تنگی نفس، ترشحات ریوی بسیار زیاد و هوشیاری پایین بود. ایشان سریعا به آی سی یو منتقل شد و الان در آی سی یو هستند و نسبت به روز اول بستری وضعیت فشار و تنفس بهتری دارند ولی وضعیت هوشیاری او خوب نیست؛ یعنی اصلا هوشیار نیستند.
او افزود: یکسری درمان های لازم برای ایشان انجام شده ولی هنوز به مراقبت های ویژه بخش آی سی یو نیاز دارند و به این زودی امکان ترخیص ایشان از این بخش وجود ندارد؛ چون شوک عفونی ایشان هنوز برطرف نشده و فشارشان با داروهای تقویت کننده بهتر شده است. منشا شوک عفونی ایشان احیانا به خاطر ذات الریه یا عفونت ریه بوده است.
بیمارستان جم هم عصر امروز دوشنبه با انتشار اطلاعیه شماره ۳ عنوان کرده است که شرایط عمومی استاد شجریان نسبت به روز قبل تغییری نداشته است و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر پزشکان است.
پخش فتوکلیپی از استاد آواز ایران به همراه قطعه ایران ای سرای امید با صدای وی هم در ادامه این اطلاعیه بر روی سایت بیمارستان جم قرار گرفت.
منبع:

1399/05/28
10:06:50
5.0 / 5
1076
تگهای خبر: آواز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو