كارتون هایی كه به جنگ كرونا رفتند بعلاوه تصاویر

كارتون هایی كه به جنگ كرونا رفتند بعلاوه تصاویر

مسابقه بین المللی كارتون «ما كرونا را شكست می دهیم» كه اخیرا برگزیدگانش را شناخت، با ۲۲۰۰ اثر راه یافته به سایت و ۳۸۸ اثر برای نمایشگاه و كتاب به كتار خود تمام كرد. سفارش به نكات بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و ماندن در خانه از مهمترین موضوعاتی است كه در آثار كاریكاتوریست های ۸۸ كشور دنیا مورد توجه قرار گرفت.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، مسابقه بین المللی کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم»، چند روز بعد از شیوع کرونا، با هم فکری دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شد و سپهر سوره هنر حوزه هنری هم بعنوان مجری، کار را شروع کرد.
این مسابقه با استقبال هنرمندان ۸۸ کشور روبه رو و ۴۲۰۰ اثر دریافت شد که در اولین مرحله با ۴ داور ایرانی و ۵ هنرمند خارجی، داوری آثار را آغاز شد و در مرحله ابتدایی ۲۲۰۰ اثر به سایت راه یافتند. در مراحل بعدی داوری جهت عرضه در نمایشگاه و چاپ اثر در کتاب ویژه مسابقه، ۳۸۸ اثر و در مرحله بعد ۴۷ هنرمند بعنوان فینالیست انتخاب شدند. در آخرین مرحله هم ۳ نفر بعنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.
در ادامه می توانید بعضی از آثار مسابقه کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم» که به صورت مجازی در سایت ایران کارتون به معرض نمایش گذاشته شده اند را تماشا کنید:منبع:

1399/06/04
19:14:20
5.0 / 5
1017
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو