با حضور رییس حوزه هنری؛

برگزیده مسابقه ما كرونا را شكست می دهیم تقدیر گردید

برگزیده مسابقه ما كرونا را شكست می دهیم تقدیر گردید

سایت رسمی سیامك یزدانجو: علی رادمند كارتونیست ایرانی برگزیده مسابقه بین المللی كارتون ما كرونا را شكست می دهیم با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری تقدیر گردید.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، علی رادمند کارتونیست ایرانی و برگزیده مسابقه «ما کرونا را شکست می دهیم»، عصر شنبه ۱۵ شهریورماه در دفتر ریاست حوزه هنری و با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، سیدمسعود شجاعی طباطبایی مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و دبیر مسابقه بین المللی کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم» و محمد زرویی نصرآباد مدیر سپهر سوره هنر تقدیر گردید.
شجاعی طباطبایی دبیر این رویداد بین المللیِ فرهنگی و هنری در ارائه گزارشی کوتاه از چگونگی برگزاری این مسابقه اظهار داشت: کارهای اجرایی مربوط به مسابقه بین المللی کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم»، چند روز پس از شیوع کرونا، با هم فکری دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شد که خوشبخانه این اتفاق هنری با همراهی مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان ارشاد اسلامی، مرکز روایت فتح، شبکه مجازی آی گپ، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و نهاد ریاست جمهوری روبه رو شد و سپهر سوره هنر حوزه هنری نیز بعنوان مجری، کار را شروع کرد.
شجاعی طباطبایی اضافه کرد: پس از اطلاع رسانی، با استقبال هنرمندان ۸۸ کشور روبه رو شدیم و ۴۲۰۰ اثر را دریافت کردیم که در اولین مرحله با ۴ داور ایرانی و ۵ هنرمند خارجی، داوری آثار آغاز شد و در مرحله ابتدایی ۲۲۰۰ اثر به سایت راه یافتند.
وی اشاره کرد: در مراحل بعدی داوری جهت ارائه در نمایشگاه و چاپ اثر در کتاب ویژه مسابقه، ۳۸۸ اثر از ۴۷ هنرمند برگزیده شد. در آخرین مرحله نیز ۳ نفر بعنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.
شجاعی طباطبایی در مورد اختتامیه این رویداد اظهار داشت: مراسم اختتامیه مسابقه بین المللی کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم» به صورت مجازی و از پیش ضبط شده در سایت ایران کارتون انجام شد و طی آن نفرات برتر معرفی گشتند.
علی رادمند برگزیده ایرانی «ما کرونا را شکست می دهیم» نیز در این جلسه با قدردانی از زحمات حوزه هنری و شجایی طباطبایی از برگزاری این مسابقه اظهار داشت: تا روزهای پایانی مهلت ارسال اثر برای مسابقه هر روز اخبار مربوط به مسابقه را پی گیری می کردم و همزمان اخبار مربوط به کرونا را دنبال و طرح ها و ایده های تازه خودرا اجرایی می کردم تا بهترین اثر خودرا برای «ما کرونا را شکست می دهیم» ارسال کنم.
در اختتام این جلسه علی رادمند برگزیده ایرانی «ما کرونا را شکست می دهیم» با اهدای لوح یادبود و تندیس این مسابقه تقدیر گردید.
کتاب نفیس آثار مسابقه «ما کرونا را شکست می دهیم» در ۳۸۷ صفحه چاپ شده و برای فینالیست های ارسال خواهد شد. همین طور فایل pdf آثار هم با کیفیت قابل چاپ در اختیار سایر شرکت کنندگان قرار می گیرد.


منبع:

1399/06/17
19:34:25
5.0 / 5
1106
تگهای خبر: آموزش , ساز , نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو