یكشنبه شانزدهم شهریور؛

در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه ها موسیقی چه گذشت؟

در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه ها موسیقی چه گذشت؟

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو شورای مركزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی ضمن برگزاری تازه ترین جلسه خود ۱۶ درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه را بررسی كرد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های فرهنگی و هنری و اعضای این شورا روز یکشنبه ۱۶ شهریور برگزارشد.
در این جلسه، پرونده ۱۶ متقاضی تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضای شورا بررسی گردید که پرونده پنج نفر از متقاضیان برای تاسیس آموزشگاه تائید شد. پنج تقاضای تایید شده ۲ مورد در استان تهران، ۲ مورد خراسان رضوی و یک مورد در استان البرز است. همینطور با نظر شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاهای آزاد هنری برای هفت نفر از متقاضیان آموزشگاه موسیقی آزمون تخصصی برگزار می شود.
حسن ریاحی، داود گنجه ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله یاری فومنی مدیر کل دفتر موسیقی، احمد صدری بعنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر آموزش اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های موسیقی هستند که بر مبنای مصوبه ۴۷۷ شورایعالی انقلاب فرهنگی تشکیل شده است.
این جلسات شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه ها، ایجاد هماهنگی های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سرتاسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی به صورت هفتگی برگزار می گردد.


منبع:

1399/06/19
23:08:59
5.0 / 5
1375
تگهای خبر: آموزش , موسیقی , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو