با پیام مدیركل هنرهای تجسمی؛

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران شروع شد

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران شروع شد

به گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران یكشنبه ۲۳ شهریور با پیام هادی مظفری مدیركل هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران شروع به كار كرد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از واحد ارتباطات و رسانه بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، کارگاه های آنلاین جشنواره عصر یکشنبه ۲۳ شهریور ماه شروع به کار کرد و هنرمندان جوان از بامداد امروز ۲۴ شهریورماه می توانند با حضور در نرم افزار جشنواره با استادان کارگاه کار خلق آثار خویش را شروع کنند.
هادی مظفری رئیس جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران با اشاره به آنلاین بودن این دوره از جشنواره اظهار داشت: سلامت هنرمندان جوان و استادان برای ما اهمیت داشت و با این وجود نباید جشنواره تعطیل می شد. ازاین رو بهترین راه این بود که کارگاه های هنری را به صورت مجازی و برخط برگزار نماییم.
مدیرکل هنرهای تجسمی بیان نمود: جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، فارغ از جنبه جشنواره ای، اهمیت آموزشی و کشف استعداد دارد. استادان کارگاه و داوران در جلسات بررسی آثار رسیده به جشنواره، بهترین استعدادها را جهت شرکت در کارگاه ها انتخاب می کنند. ازاین رو این دوره از جشنواره هم مانند گذشته، استعدادهای هنرهای تجسمی را به جامعه هنری معرفی می کند.
بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران به دبیری رضوان صادق زاده نقاش و استاد دانشگاه برگزار می گردد.
کارگاه های آنلاین در رشته های دهگانه هنرهای تجسمی از روز دوشنبه ۲۴ شهریور تا چهارشنبه ۲۸ شهریور ادامه خواهد داشت.

1399/06/24
23:07:09
5.0 / 5
1018
تگهای خبر: آموزش , جشنواره , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو