وضعیت دو هنرمند نواحی بعد از سانحه تصادف به چه صورت است؟

وضعیت دو هنرمند نواحی بعد از سانحه تصادف به چه صورت است؟

دبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی درباره وضعیت جسمانی محمدتقی محیط و حسین علی حسینی (هر دو نوازنده چگور و خواننده) اظهار داشت كه حالا در بیمارستان بستری و در حال بهبود هستند.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، دو هنرمند نواحی از گروه شاهسون که در اختتامیه جشنواره موسیقی نواحی به اجرا پرداخته بودند، در راه بازگشت به منزل خود در ساوه گرفتار سانحه رانندگی شده اند. به نظر می آید که این دو هنرمند به دلیل تصادف اتومبیلشان با یک تریلی در وضعیت جسمانی خوبی به سر نمی برده اند.
احمد صدری - دبیر جشنواره - در مصاحبه با ایسنا درباره وضعیت کنونی جسمانی این دو هنرمند بیان نمود: این دو هنرمند بعد از آخر اجرای خود در جشنواره موسیقی نواحی تصمیم به بازگشت به محل سکونت خود گرفتند. علیرغم اینکه به آنها اصرار کردیم که در شب حرکت نکنند و بازگشت خویش را به بامداد موکول کنند، نپذیرفتند و متأسفانه گرفتار سانحه تصادف شدند.
او افزود: این دو هنرمند حالا در بیمارستان ۹ دی منظریه واقع در خمینی شهر بستری هستند و در شرایط جسمانی بهتری به سر می برند.
صدری در انتها درباره حمایت مالی برای تأمین هزینه های درمان این دو هنرمند اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هر گاه که مشکل جسمانی برای هر کدام از هنرمندان نواحی به وجود بیاید در کنار آنهاست. حالا هم به همین صورت خواهد بود.
منبع:

1399/08/17
19:18:31
5.0 / 5
1371
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴