در گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مطرح شد؛

تازه ترین كارهای نوازنده جوان

تازه ترین كارهای نوازنده جوان

سایت رسمی سیامك یزدانجو: یكی از نوازندگان جوان كشورمان در تشریح تازه ترین فعالیتهای موسیقایی خود از انتشار 2 تك آهنگ با حال و هوایی متفاوت تر از آثار قبلی اش اطلاع داد.امین غفاری از نوازندگان جوان ساز ویولن که طی سالهای اخیر در مجموعه و ارکسترهای مختلف داخلی و خارجی حضور فعالی داشته در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه ترین کارهای خود در عرصه موسیقی توضیح داد: طی روزهای اخیر ۲ قطعه جدید را آهنگسازی کردم که به زودی آنها را در دسترس مخاطبان قرار خواهم داد.
وی درباره این قطعات توضیح داد: قطعه «سکوت» با تنظیمی الکترونیک و تمی حدودا شرقی تولید شده که برای سولوی ویلن و ارکستر اجرا می شود. این قطعه از آثار تازه من است که با فضایی بسیار متفاوت از آثار قبلی ام پیش روی شنوندگان قرار خواهد گرفت.
این نوازنده ویولن به انتشار قطعه جدید دیگری اشاره نمود و اظهار داشت: قطعه «مسافر» نیز از دیگر آثاری است که در دست انتشار است که من این کار را به یاد دایی تازه از دنیا رفته خود انتشار خواهم داد. این کار نیز برای سولوی ویلن و ارکستر زهی نوشته شده اما فضای آن بسیار آرام تر و به دور از تکنیک های پیچیده ساز ویلن و تم های رونده خواهد شد.
غفاری در آخر اظهار داشت: این آثار به زودی به صورت تک آهنگ روی بستر های دیجیتالی و پلتفورم های موسیقایی قرار خواهند گرفت.

1399/08/24
23:03:53
5.0 / 5
1016
تگهای خبر: آهنگ , ساز , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو