نقاشی یك هنرمند ایرانی در موزه CICA كره جنوبی قرار گرفت

نقاشی یك هنرمند ایرانی در موزه CICA كره جنوبی قرار گرفت

سایت رسمی سیامك یزدانجو: تابلوی نقاشی سحر علیزاده نقاش ایرانی در كلكسیون آثار هنری موزه CICA كره جنوبی قرار گرفت.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی مؤسسه سکو، سحر علیزاده نقاش ایرانی در توضیح این اثر اظهار داشت: سایه ها همیشه تصویری دو بعدی و تقریباً تک رنگ از پدیده های سه بعدی جهان رنگارنگ ما هستند. همین مورد محور اصلی آثارم است؛ سایه ها، تصاویر تخت حاصل از تأثیر نور بر افراد و اشیا در امتداد روایتی پاره پاره از جهانی که در آن زندگی می نماییم. من با واژگون نشان دادن اصول بدیهی ادغام شده درک و احساس، فضای جدیدی را ایجاد می کنم که در آن در پشت صحنه زندگی، احساسات و اصوات ناخودآگاه نقش اصلی را به عهده می گیرند و خودشان و درون غیرقابل نفوذشان به شکل چیزهای مختلف درمی آیند.
وی اضافه کرد: ماهیت ترکیبی سایه، بعنوان عنصری ضروری و غیرقابل اجتناب، اما ناسازگار و وهم انگیز، به ابزاری قدرتمند برای رسیدن به دانشی مبهم و معوج تبدیل می شود که بجای آشکار کردن چیزها با پاره کردن پرده فرضی توهم، سایه های آنها رها می کند، و خودشان را به همراه اسرار و فحوای آن ها، کامل و بی عیب و نقص در امان نگه می دارد.
علیزاده اظهار داشت: تاکید بر تخت نمایی در این آثار هم سو با واقعیت مادی نقاشی است؛ تصویری از جهان خاکستری سایه ها.
سحر علیزاده متولد تهران است و از سال ۱۳۹۶ بطور جدی فعالیت هنری خودرا نزد نرگس سلیمان زاده در زمینه نقاشی آغاز نموده است؛ وی در نمایشگاه انفرادی داخلی و چندین نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی و همین طور در حراج بین المللی Salerno رم در خانه حراج principe group و با مشارکت مؤسسه هنری سکو شرکت داشته است و تا کنون در چندین مجله بین المللی آثارش انتشار یافته و توانسته است نقد هنری و انتشار در مجله JULIET ایتالیا را کسب کند.


منبع:

1399/08/29
21:40:14
5.0 / 5
849
تگهای خبر: ساز , نمایش , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲