معرفی داوران دومین دوره جشنواره عكس 5

معرفی داوران دومین دوره جشنواره عكس 5

سایت رسمی سیامک یزدانجو: مهدی شادی زاده دبیر جشنواره عکس 5 هیات داوران دومین دوره این جشنواره را معرفی نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره «عکس ۵» درباره این جشنواره اظهار داشت: باتوجه به تجربیاتی که در دوره اول جشنواره «عکس ۵» به دست آوردیم به این نتیجه رسیدیم که فاصله عکاسی با هنرهای دیگر واقعاً زیاد است و جایی هنر رشد می کند که هنرها با هم در ارتباط باشند در نتیجه تصمیم گرفتیم داوران را از حوزه های مختلف هنر انتخاب نماییم.
وی در ادامه اسامی هیأت داوران را اعلام و بیان کرد: لیلی گلستان، شهرام کریمی، کیارنگ علایی، فرهود نصیری، تیما جم، علیرضا شادی زاده و سینا جعفریه اعضای هیأت داوران دومین جشنواره «عکس ۵» هستند. به سبب حضور نداشتن برخی از داورها در ایران، داوری به صورت آنلاین انجام خواهد شد.
دبیر جشنواره «عکس ۵» همین طور اظهار داشت: ما در نظر داشتیم کارگاه هایی را با حضور داوران برای علاقه مندان عکاسی برگزار نماییم ولی متأسفانه امکانات کافی برای این کارگاه ها فراهم نیست و تصمیم گرفتیم فضایی فراهم نماییم تا علاقه مندان از حضور داوران استفاده کنند بنا بر این برنامه های زنده ای را بوسیله اینستاگرام فراهم کردیم که علاقه مندان سوالات خودرا در لایوها مطرح کنند و داوران به سوالات پاسخ دهند و هر بار درباره یک موضوع صحبت می شود.
وی در این مورد اشاره کرد: نخستین برنامه زنده در صفحه اینستاگرام جشنواره «عکس ۵» با موضوع «زمان در عکاسی و نقاشی» چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه ساعت ۲۰: ۳۰ با حضور شهرام کریمی و سیمین بایرامی انجام می شود.
مهدی شادی زاده مؤسس، دبیر و عضو شورای سیاست گذاری جشنواره «عکس ۵»، علیرضا شادی زاده عضو شورای سیاست گذاری، فیلیپ آیش هورن دبیر بخش بین الملل، مهسا سیاوشی مشاور هنری، سیاوش دمیریان مشاور هنری، پریسا آیش هورن مشاور هنری، احسان محلوجی مدیر اجرائی، سیمین بایرامی مجری طرح کل پروژه، فرهود نصیری عضو شورای سیاست گذاری و عکاس، بیتا مشعشعی فکور مدیر هنری و تجاری و عضو شورای سیاست گذاری و غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی این جشنواره هستند.


منبع:

1399/11/17
13:50:34
0.0 / 5
938
تگهای خبر: جشنواره , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو