عثمان محمدپرست از بیمارستان مرخص شد

عثمان محمدپرست از بیمارستان مرخص شد

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو خراسان رضوی برادرزاده و داماد پیشکسوت دوتار نواز خراسان اظهار داشت: استاد عثمان محمدپرست از بیمارستان مرخص شدند و امروز به خواف بازگشتند.علی پونه در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه «وضعیت استاد عثمان محمدپرست بهبود یافته و ایشان در سلامتی به سر می برند»، اظهار نمود: استاد عثمان محمدپرست یکشنبه هفته گذشته به علت خون ریزی معده به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف رجوع کردند و به علت دارا نبودن دستگاه اندوسکوپی در خواف ایشان به مشهد اعزام شدند تا علت خون ریزی معده را متوجه شویم.

وی اضافه کرد: در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد کارهای معاینه و درمان استاد محمدپرست صورت گرفت و بعد از اینکه دو مرتبه اندوسکوپی انجام شد، دکترها گفتند که مشکل خاصی نیست و استاد می توانند از بیمارستان مرخص شوند.

برادرزاده و داماد استاد عثمان محمدپرست تصریح کرد: در مدتی که استاد محمدپرست در بیمارستان بستری بودند، هنرمندان زیادی برای عیادت از ایشان به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد رجوع کردند و آقای محسن میرزاده، خواننده کرمانج، هم در حضور استاد عثمان پرست به اجرای آواز پرداختند. همینطور آقای محمدرضا محمدی، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی دو مرتبه برای جویا شدن از وضعیت استاد محمدپرست به بیمارستان رجوع کردند.

پونه ضمن اشاره به برخی شایعات صورت گرفته درمورد به کما رفتن و فوت استاد موسیقی خراسان، بیان نمود: متأسفانه در مدتی که استاد عثمان محمدپرست در بیمارستان بستری بودند، برخی افراد شایعه فوت ایشان را مطرح نمودند که سبب ناراحتی شد و در این رابطه تکذیبیه صادر کردیم.

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا، استاد عثمان محمدپرست، پیشکسوت دوتار نواز و تنها ستون موسیقی مقامی خراسان بزرگ که بعد از عمل جراحی ستون فقرات با استفاده از صندلی چرخ دار حرکت می کرد، به علت خون ریزی معده به بیمارستان خواف مراجعه نموده بود و بعد از اعزام به مشهد، چهار شب در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد بستری بود که بعد از بهبودی و آزمایشات صورت گرفته، بامداد امروز به خواف بازگشت.

منبع:

1399/12/10
14:53:00
0.0 / 5
917
تگهای خبر: آواز , خواننده , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱