مهدی آذرسینا 2 كتاب درباره موسیقی منتشر نمود

مهدی آذرسینا 2 كتاب درباره موسیقی منتشر نمود

کتاب های موسیقی برای کودکان و داستان های همراه موسیقی با نگاهی به متد ارف از جانب مهدی آذرسینا نوازنده، آهنگساز و پژوهشگر حوزه موسیقی منتشر گردید.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، کتاب های «موسیقی برای کودکان – ریتم» و «داستان های همراه موسیقی» با نگاهی به متد ارف از جانب مهدی آذرسینا نوازنده، آهنگساز و پژوهشگر حوزه موسیقی توسط انتشارات موسیقی «عارف» منتشر گردید.
در توضیحات تکمیلی این کتاب آمده است:
«نقش بی نظیر موسیقی در ساخته شدن ذهن و جان و جسم کودکان، مورد تایید جامعه شناسان و عالمان تعلیم و تربیت قرار گرفته است. آموزش موسیقی با متدی درست و از راه مربیان متخصص، کودکان را برای ورود به صحنه های زندگی آماده می کند.
آذرسینا پس از پنجاه سال تجربه تعلیم مو سیقی در کلاس های کودکستانی تا دانشگاه، اخیراً چهار جلد کتاب برای آموزش موسیقی به کودکان نوشته است و اجرایی از آهنگهایش برای کوکان را در دو سی دی با این کتابها همراه کرده است.
این مجموعه موسیقی، با نگاهی به متد ارف، و برپایه موسیقی دستگاهی ایران نوشته شده است. ضمن اینکه کتاب ها به زبانی ساده موسیقی را برای کودکان آغاز می کند، برای مربیان و مدرسین موسیقی کودک، مسیر و شیوه تدریس مناسبی فراهم می آورد و برای پدر و مادرهای مشتاق به آشنایی با موسیقی، مفید و قابل استفاده می باشد.
مهدی آذرسینا از هنرآموختگان دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، و ازشاگردان مکتب سعید خدیری است که با کلاس های دانشگاهی و تاسیس «کارگاه موسیقی کودکان و نوجوانان» متد ارف را درایران معرفی نمود.»


منبع:

1399/12/17
13:31:21
0.0 / 5
898
تگهای خبر: آموزش , آهنگ , ساز , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو