توسط یك مجموعه بخش خصوصی؛

مراسم یادبود هنرمندان و فرهیختگان فقید سال 99 انجام شد

مراسم یادبود هنرمندان و فرهیختگان فقید سال 99 انجام شد

سایت رسمی سیامک یزدانجو: مراسم یادبود هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگارانی که در سال 99 فوت شده بودند اجرا شد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، آیین یادبود هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگارانی که در سال ۹۹ دار فانی را وداع کرده بودند اجرا شد.
در این مراسم هر کدام از حاضران به یاد یکی از درگذشتگان سال ۹۹ شمعی روشن کرده و جمله ای را به یادبود آنها بر لوح ثبت کردند.
در مراسم یادبود هنرمندان و فرهیختگان فقید یاد هنرمندانی همچون محمدرضا شجریان، محمدعلی کشاورز، خسرو سینایی، مصطفی سهرابی، ابراهیم اثباتی، منوچهر طیاب، کیومرث درمبخش، بهمن مفید، عباس صفاری، داوود فیرحی، سهراب محمدی، کریم اکبری مبارکه، سیروس گرجستانی، چنگیز جلیلوند، اکبر عالمی، کامپوزیا پرتوی، شیده لالمی، علی اکرمی، روح الله رجایی و بیش از ۱۲۰ چهره فرهنگی که در سال ۹۹ فوت شده اند گرامی داشته شد.
در این برنامه که به همت مجموعه فرهنگی «عمارت خط سوم» انجام شد پری ملکی هنرمند پیشکسوت موسیقی، علیرضا بهرامی شاعر و روزنامه نگار، محسن حکیم معانی نویسنده، توکا ملکی نویسنده و ناشر، ندا کوهی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون و روزنامه نگاران و خبرنگارانی همچون پژمان موسوی، احسان حسینی نسب و محمد تاجیک و تعداد دیگری از هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگاران حضور داشتند.


منبع:

1399/12/26
20:20:39
0.0 / 5
898
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو