اجرای طرح كاشی شكسته با مبحث سنندج شهر خلاق موسیقی

اجرای طرح كاشی شكسته با مبحث سنندج شهر خلاق موسیقی

کردستان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از اجرای طرح کاشی شکسته بر روی دیوار بلوار پاسداران با موضوعیت سنندج ˮشهر خلاق موسیقیˮ به مناسبت فرا رسیدن سال نو اطلاع داد و اظهار داشت: این طرح در چارچوب 9 فریم بوده که طرح اصلی آن بر مبنای المان های موسیقی کردی و استفاده از نمادهای فرهنگی و بومی منطقه است.


آسوز شعبانی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: دیوارهای بلوار پاسداران با کاشی شکسته آراسته می شود.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: امروزه در معابر شهری قسمت هایی مانند دیواره های خیابان، زیر پل ها و بسیاری دیگر از فضاهای عمومی تا با استفاده از این تکنیک شهروندان احساس خوشایندتری داشته باشند.
آسوز شعبانی عنوان کرد: افزایش زیبایی بصری در سطح شهر، ایجاد شادی و نشاط میان شهروندان، کاهش آلودگی های ناشی از آشفتگی بصری و استفاده از توانمندی های گروههای هنری در همین راستا از مهم ترین اهداف اجرای تکنیک کاشی شکسته در بدنه دیوارهای معابر شهری است.
وی از اجرای طرح کاشی شکسته بر روی دیوار بلوار پاسداران با موضوعیت سنندج "شهر خلاق موسیقی" به مناسبت فرا رسیدن سال نو اطلاع داد و اظهار داشت: این پروژه در چارچوب 9 فریم بوده که طرح اصلی آن بر مبنای المان های موسیقی کردی و استفاده از نمادهای فرهنگی و بومی منطقه است.
شعبانی بیان نمود: تکنیک و متریال این کار برپایه کاشی معرق و کاشی شکسته و کلاژهایی از متریال های مختلف همچون آینه کاری و شیشه رنگی است.1400/01/08
12:02:26
5.0 / 5
883
تگهای خبر: ساز , موسیقی , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو