انتشار بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد

انتشار بیانیه هیات داوران موسیقی هنرواره روایت جهاد

سایت رسمی سیامک یزدانجو: هیأت داوران موسیقی هنرواره ملی روایت جهاد به مناسبت برگزاری این رویداد، اطلاعیه ای منتشر نمود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، هیأت داوران موسیقی هنرواره ملی «روایت جهاد» متشکل از محمد نصرتی، محمدباقر زینالی و احسان عبایی اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد:
«رخداد هنری روایت جهاد با هدف ترغیب و شناسایی علاقه مندان به فعالیت در عرصه های مختلف هنر، خصوصاً موسیقی، با موضوعات اجتماعی مهمی همچون همه گیری بیماری هولناک کرونا و همیاری و کمک رسانی به دردمندان و نیازمندان متأثر از این شرایط و نیز پاسداشت جان فشانی های فداکاران عرصه بهداشت و درمان کشور در مبارزه با ویروس کرونا شکل گرفت.
در این راستا، بعد از تحویل آثار به هیأت داوران از طرف دبیرخانه، اقدامات لازم جهت بررسی، داوری و اعلام آثار برگزیده در این رویداد هنری صورت گرفت.
پس از انتخاب آثار قابل رقابت و داوری، ارزیابی در قالب دو بخش، شامل «موسیقی- ترانه» با ۸۲ اثر و «موسیقی، سرود و موزیک ویدیو» با ۳۷ اثر صورت گرفت.
در نهایت سه اثر بعنوان برگزیدگان اول تا سوم در بخش موسیقی- ترانه و همین طور سه اثر بعنوان برگزیدگان اول تا سوم در بخش موسیقی، سرود و موزیک ویدیو، انتخاب و موسیقی یک اثر ویدئویی نیز، شایسته تقدیر شناخته شد.
هیأت داوران، ضمن ارج نهادن به تلاش همه عزیزان شرکت کننده در این رخداد هنری و مردمی، امیدوار است با شناسایی آثار ارزنده، ضمن تقدیر و تشویقِ برگزیدگان، شرایطی مناسب برای تداوم و توسعه کارهای افراد مستعد در آینده به شکلی صحیح و مفید فراهم شده و حمایت و پیگیری های لازم از طرف متولیان امر به نحو مقتضی و مؤثر، صورت گیرد.
در پایان، ضمن گرامی داشت یاد قربانیان بیماری کرونا تندرستی هم وطنان و نجات جامعه بشری از این بیماری را از پروردگار یکتا خواستاریم.
با احترام، هیئت داوران موسیقی رویداد هنری «روایت جهاد»، فروردین یک هزار و چهارصد خورشیدی»
دبیری بخش موسیقی هنرواره ملی «روایت جهاد» را سیدمحسن حسینی بر عهده دارد.


منبع:

1400/01/19
11:45:01
5.0 / 5
969
تگهای خبر: ترانه , موزیك , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳