در گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مطرح شد؛

آخرین وضعیت سلامتی فریدون شهبازیان

آخرین وضعیت سلامتی فریدون شهبازیان

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال یاور درباره آخرین وضعیت سلامتی فریدون شهبازیان که در حال ساخت موسیقی این سریال گرفتار شکستگی استخوان شد، توصیحاتی ارائه نمود.آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال «یاور» مجموعه رمضانی شبکه سه سیما که فریدون شهبازیان آهنگسازی آنرا بر عهده دارد درباره وضعیت این آهنگساز مطرح موسیقی به خبرنگار مهر بیان نمود: فریدون شهبازیان به علت شکستگی استخوان که برایش پیش آمد احتیاج به عمل جراحی داشت که امروز مقرر است لگن و دست خویش را عمل کند و پین بگذارد.
وی افزود: خدا را شکر حال عمومی استاد شهبازیان خوب است و پس از عمل جراحی باید دو تا سه روز در بیمارستان تحت مراقبت باشد.
زرین کوب در ادامه درباره دلیلی که سبب شد برای ساخت موسیقی سریال سراغ این آهنگساز مطرح و باسابقه بروند توضیح داد: بسیاری از هنرمندان ما بخصوص کسانی که پیشکسوت هستند در حوزه های مختلف بازیگر، موسیقی، کارگردانی و فعالیت دارند اما کمتر سراغشان می رویم و در دایره محدودی از انتخاب ها کار می نماییم. درحالیکه این افراد صاحب سابقه و تجربه هستند و از لحاظ کسوت به کار ارزش می دهند.
تهیه کننده «یاور» و «ستایش» درباره همکاری با فریدون شهبازیان هم اظهار داشت: او می تواند اعتبار خوبی برای سریال باشد بخصوص که سریال «یاور» یک تم جوانمردی دارد و استادانی چون شهبازیان سابقه کارهای این چنینی دارند، من هم فکر کردم شاید این افراد انگیزه بیشتری برای چنین مفاهیمی داشته باشند و اگر قبول کنند برای ما اعتبار است.
این تهیه کننده ضمن اشاره به شخصیت متعهد شهبازیان اظهار داشت: با عنایت به اتفاقی هم که رخ داد ایشان با همان شرایط ساعت ها کار کردند تا موسیقی سریال را بسازند و حتی نمی خواستند عمل جراحی کنند اما خدا را شکر با سفارش دکتر پذیرفتند که عمل کنند.
وی درباره پذیرش پیشنهاد ساخت موسیقی از جانب شهبازیان که سال هاست افزود: وظیفه ماست که در آثارمان سراغ افراد پیشکسوتی چون او برویم و خدا را شکر ما از ایشان خواهش کردیم و ایشان هم قبول زحمت کردند تا آهنگسازی سریال را بر عهده داشته باشد. بنای ما این است که فارغ از آورده ای که این افراد در زمینه تجربه و دانش بسیاری بالایشان دارند از حضور خودشان هم استفاده نماییم.
فریدون شهبازیان آهنگساز مطرح کشور است که این روزها در حال ساخت موسیقی سریال رمضانی «یاور» به کارگردانی سعید سلطانی بود و چند روز پیش به علت افتادن از پله های استودیویی که در آن مشغول آهنگسازی بود گرفتار شکستگی و صدمه جسمانی شد.


منبع:

1400/01/23
16:55:37
5.0 / 5
823
تگهای خبر: آهنگ , ساز , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱