رئیس حوزه هنری:

هنرمندان حامی مردم مظلوم فلسطین شدند

هنرمندان حامی مردم مظلوم فلسطین شدند

محمدمهدی دادمان اظهار داشت: هنرمندان 66 کشور با آثارشان در مسابقه بین المللی فلسطین تنها نیست بعنوان نماینده ملت خود حضور بهم رساندند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت و برابر ظلم ایستادگی کردند.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در حاشیه دیدار از نمایشگاه گزیده آثار مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» اظهار داشت: امروز توفیق داشتم از نمایشگاه کارتون، گرافیک و پوستر «فلسطین تنها نیست» بازدید کنم. آنچه که در این نمایشگاه شاهد آن هستیم و سبب افتخار و غرور و امیدواری است، حضور کیفی و هنرمندانه نمایندگانی از ۶۶ کشور جهان با آثار هنری شان است. همانطور که همه می دانند نقشه شوم نرمال سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس و سازش با آن از طرف اتاق های فکر صهیونیستی و آمریکایی طراحی شده است که در پی آن برخی دولت های ذلیل منطقه با پذیرش طرح سازش در پیشروی آن مشارکت کردند. خیانت دولت های مذکور از یاد و خاطر مردم منطقه و تمامی آزادی خواهان و مدافعان مظلومین نخواهد رفت.
وی بیان کرد: هنرمندان ۶۶ کشور جهان با آثار خود در این مسابقه بین المللی، بعنوان نماینده ملت خود حضور بهم رساندند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت و برابر ظلم ایستادگی کردند. هنرمندان، فطرت پاک و پرطراوت هر جامعه ای هستند که با اقدام هنری و حضور بموقع خود بار دیگر به همه جهانیان یادآور شدند که به مفهوم واقعی کلمه فلسطین تنها نیست.
رئیس حوزه هنری، فلسطین را مساله اول جهان اسلام و منطقه دانست و اظهار داشت: ان شاءالله فلسطین به زودی بصورت کامل و برای همیشه از چنگال ظالمان آزاد خواهد شد. جشن آزادی فلسطین از طرف مردم آن و تمامی آزادی خواهان جهان به فضل الهی و به مجاهدت همه جهادگران و مدافعین مظلومان عالم به زودی برپا می شود.
بیش از ۳۰۰۰ اثر از ۶۶ کشور در مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» شرکت کردند که نمایشگاه گزیده ای از این آثار در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری به آدرس خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است. همین طور علاقه مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند می توانند آثار را در فضای مجازی و با مراجعه به سایت «ایران کارتون» تماشا کنند.

1400/02/07
11:13:26
5.0 / 5
772
تگهای خبر: ساز , نمایش , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو