در جلسه شورای سیاستگذاری نهایی شد؛

میزبانی كرمان از چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی

میزبانی كرمان از چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی

دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی کرمان از انتخاب کرمان بعنوان میزبان نهایی این رویداد موسیقایی در جلسه شورای سیاستگذاری اطلاع داد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، محمدعلی مرآتی دبیر جشنواره موسیقی نواحی کرمان درباره نحوه میزبانی دوره چهاردهم جشنواره اظهار داشت: مبحث استان محل برگزاری جشنواره در شورای سیاستگذاری مطرح و طبق ارزیابی های انجام شده در شورای سیاست گذاری چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی، پیشنهاد شد که کرمان میزبان جشنواره باشد.
وی اضافه کرد: این پیشنهاد با عنایت به بررسی این شورا از عملکرد مناسب دوره های گذشته این جشنواره در کرمان و قابلیت های مهم فرهنگی و هنری این استان ارائه و فکر می نماییم که سال جاری هم کرمان می تواند میزبان خوبی برای این جشنواره باشد. این در شرایطی است که در مرحله بعد این پیشنهاد شورا به دفتر موسیقی و سپس معاونت هنری اعلام گردید. همزمان استاندار محترم کرمان هم در ۲ هفته اخیر در معاونت امور هنری وزارت ارشاد حضور بهم رساندند و در گفتگو با معاون امور هنری و مدیرکل دفتر موسیقی آمادگی کرمان را برای میزبانی از جشنواره موسیقی نواحی اعلام امسال در کرمان اعلام نمودند.
مرآتی در انتها بیان نمود: با عنایت به نظر پیشنهادی شورای سیاستگذاری و هم اعلام آمادگی استان کرمان، تصمیم معاونت امور هنری بر برگزاری جشنواره در کرمان امسال است. ازاین رو بزودی فراخوان جشنواره اعلام می شود و اطلاعات دقیق تری از جزئیات برگزاری جشنواره منتشر خواهد شد. زمان جشنواره هم بعد از هماهنگی با استان اعلام می شود.


منبع:

1400/02/20
11:12:24
5.0 / 5
778
تگهای خبر: جشنواره , موسیقی , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو