با حضور مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد؛

برگزاری جلسه آنلاین شورای هماهنگی جشنواره موسیقی نواحی

برگزاری جلسه آنلاین شورای هماهنگی جشنواره موسیقی نواحی

تازه ترین جلسه شورای هماهنگی چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در چارچوب یک جلسه آنلاین برگزار و درباره بعضی از موارد در ارتباط با برگزاری این رویداد بحث و تبادل نظر شد.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، جلسه شورای هماهنگی چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به صورت آنلاین برگزار گردید.
در این جلسه بعد از انتخاب استان کرمان بعنوان محل برگزاری چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی، موضوع هایی نظیر وارد شدن به فضای اجرایی جشنواره، هماهنگی و تعامل در اطلاع رسانی و انسجام در فعالیتهای روابط عمومی، استفاده از ظرفیت های استانی و تقسیم کار بین برگزارکنندگان استان کرمان و مسؤلان جشنواره در تهران عنوان شد.
در این نشست مجازی، درباره برگزاری جلسه مشترک معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران استان کرمان و هم تهیه کاربرگ برنامه ها و هزینه های جشنواره موسیقی نواحی بحث و گفتگو شد.
محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی، محمدعلی مرآتی دبیر چهاردهمین جشنواره موسیقی، علی نیکنام انزابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و وحید محمدی معاون امورهنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان حاضران در این جلسه مجازی بودند.


منبع:

1400/02/29
19:58:10
5.0 / 5
806
تگهای خبر: جشنواره , موسیقی , هنر , هنری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱