در گزارش سایت رسمی سیامك یزدانجو مطرح شد؛

برگزاری چند جشنواره موسیقی در جوار خلیج فارس

برگزاری چند جشنواره موسیقی در جوار خلیج فارس

رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان با اشاره به برگزاری چند جشنواره موسیقایی در این استان از نقش رسانه ملی در اشاعه موسیقی خوب خصوصاً در ایام کرونائی سخن گفت.احمد پاداش رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به تازه ترین کارهای این مجموعه در استان طی روزهای کرونائی توضیح داد: ما سال قبل در طول ۱۳ شب «جشن خانه» را برگزار کردیم که هر شب یک گروه موسیقی می آمد و برنامه اجرا می کرد. بعد از آن جشنواره موسیقی مجازی معلولین را داشتیم که این دو برنامه بصورت مجازی پخش می شدند. جشنواره موسیقی بانوان نیز دیگر جشنواره ای بود که در دوران کرونا برگزار کردیم.
پاداش افزود: در طول این مدت چند کنسرت مجازی نیز انجام شد تا چراغ موسیقی همچنان روشن بماند. اما حالا هنرمندان زیادی هم در بندر هستند که درآمدشان فقط بوسیله موسیقی است که تعدادی از آنها سن شان بالاست و حالا زندگی شان با مشکل روبرو شده است که امیدوار هستیم این ویروس خبیث کرونا هر چه سریع تر تمام شود و این عزیزان بتوانند مجدد به اجرا بپردازند.
وی درباره کارهای دیگر انجمن موسیقی هرمزگان اشاره کرد: مدتی پیش جشنواره ملی خلیج فارس را پشت سر گذراندیم که خوشبختانه دستاوردهای خوبی برای ما داشت این در حالیست که برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره ملی موسیقی بانوان، جشنواره اکسپرومنتال نیز قسمتی از کارهای ماست که امیدوارم بتوانیم آنها را به مرحله اجرا برسانیم. البته مدتی پیش نیز یک فستیوال موسیقایی را با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی هرمزگان متناسب با حال و هوای ماه مبارک رمضان برگزار کردیم که این رویداد نیز توانست گام موثری برای بهبود شرایط روحی شهروندان باشد. ضمن این که همه مسئولین در استان کنار ما بوده و در این سال ها خوشبختانه هیچ گاه با آنها به مشکل برنخوردیم.
پاداش با قدردانی از مسئولان استانی در برگزاری رویدادهای در رابطه با موسیقی استان هرمزگان اظهار داشت: به اعتقاد من صداوسیما در این شرایط کرونائی می تواند بهترین بستر برای ارائه آثار باشد. هنرمند برای مردم اثر خلق می کند و دوست دارد اثرش را مردم بشنوند و برای به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان، چه جایی بهتر از صداوسیما وجود دارد؟

1400/03/09
10:19:04
5.0 / 5
812
تگهای خبر: جشنواره , ساز , كنسرت , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵