اعلام جزئیات برگزاری هشتمین جشنواره نقش تن پوش

اعلام جزئیات برگزاری هشتمین جشنواره نقش تن پوش

به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو دبیر هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش جزئیات برگزاری این دوره از جشنواره را شرح داد. این جشنواره از اول تا پنجم مرداد ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.


به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی این جشنواره، امین مختاری ـ دبیر هشتمین جشنواره ملی «نقش تن پوش» ـ ضمن اعلام زمان برگزاری نمایشگاه آثار منتخب جشنواره از ۱ تا ۵ مردادماه در خانه هنرمندان، از برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان این جشنواره در روز ۵ مردادماه در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران اطلاع داد.
او اعلام نمود: سال جاری جایزه «آکادمی تن پوش» به فهرست جوایز جشنواره اضافه شده که بهترین اثر جشنواره سال جاری از نگاه برگزیدگان ادوار مختلف جشنواره معرفی می شود. به این صورت که برگزیدگان عضو آکادمی، به داوری آثار حاضر در نمایشگاه پرداخته و بهترین اثر مورد نظر خویش را انتخاب خواهند کرد.
مختاری ضمن اشاره به بخش ویژه عفاف و حجاب در دوره هشتم جشنواره، توضیح داد: بخش عفاف و حجاب هم که با حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برگزار می شود، به صورت مجزا از بخش های اصلی، اثر برگزیده به همراه جایزه نقدی و لوح تقدیر خواهد داشت.
دبیر جشنواره نقش تن پوش محل برگزاری نمایشگاه جشنواره را خانه هنرمندان ایران اعلام نمود و اظهار داشت: نمایشگاه سال جاری با گسترش محل نمایش آثار، در دو گالری «بهار» و «نامی» خانه هنرمندان ایران و از ۱ تا ۵ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.
او اضافه کرد: آیین اختتامیه و اعلام برگزیدگان این دوره از جشنواره روز ۵ مردادماه در محل تالار جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران و با رعایت پروتکلهای بهداشتی و حضور محدود منتخبان برگزار می شود و امکان تماشای آنلاین مراسم برای سایر علاقه مندان مهیا خواهد بود.
هشتمین جشنواره «نقش تن پوش» به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و خانه هنرمندان ایران و همینطور با حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، معاونت فرهنگی وزارت علوم، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه ها و دانشکده های هنری، ستاد فناوری های نرم و هویت ساز و به دبیری امین مختاری ۱ تا ۵ مرداد ماه برگزار می گردد.
منبع:

1400/03/19
23:31:19
5.0 / 5
782
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو