خانه هنرمندان ایران میزبان ۵ نمایشگاه تجسمی می شود

خانه هنرمندان ایران میزبان ۵ نمایشگاه تجسمی می شود

سایت رسمی سیامک یزدانجو: نمایشگاه های مرزی برای دیدن، زیبایی درجنگ، رویداد هنری فاصله، نگاهی دیگر و مرثیه ای برای یک رویا از 21 خرداد در گالری های خانه هنرمندان ایران شروع به کار می کنند.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، پنج نمایشگاه تجسمی از روز جمعه ۲۱ خرداد در گالری های خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه مندان خواهند بود.
نمایشگاه «مرزی برای دیدن» شامل ۳۲ طراحی چاپ دستی و کلاژ آثاری از سارا کاوه نقاش جوان کشورمان را دربرمی گیرد که از ۲۱ تا ۳۱ خرداد در گالری میرمیران همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ میزبان علاقه مندان خواهد بود. این نمایشگاه روز جمعه ۲۱ خرداد ساعت ۱۷ افتتاح می شود.
نمایشگاه «زیبایی در جنگ» نیز عنوان نمایشگاه عکسی از فاطیما حسینی است که ۲۱ تا ۳۱ خرداد در گالری ممیز خانه هنرمندان ایران دایر خواهد بود. این نمایشگاه نیز از ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۱ خرداد با حضور رایزن فرهنگی سفارت افغانستان در تهران و هنرمندان تجسمی شروع به کار می کند.
«رویداد هنری فاصله» نیز به همت گروه «سفر هنر» مبادرت به برگزاری یک نمایشگاه با موضوع فاصله گذاری اجتماعی در وضعیت شیوع بیماری کرونا کرده است. این رویداد قالبی مسابقه وار دارد و آثار ارسالی توسط داوران بررسی شده و در نهایت ۳۰ اثر جهت شرکت در نمایشگاه برگزیده شده اند که به همراه برخی از آثار هنرمندان میهمان در این رویداد نمایش داده خواهند شد. این نمایشگاه نیز تا ۳۱ خرداد همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در گالری های نامی و بهار میزبان علاقه مندان خواهد بود. افتتاحیه این رویداد نیز روز جمعه ۲۱ خرداد از ساعت ۱۷ در گالری های نامبرده انجام خواهد شد.
نمایشگاه عکس «نگاهی دیگر» نیز مشتمل بر آثاری از ندا شیرازی در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران، روزهای ۲۱ تا ۳۱ خرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۱ دایر خواهد بود.
نمایشگاه ابراهیم برفرازی هنرمند نقاش نیز با عنوان «مرثیه ای برای یک رؤیا» شامل منتخبی از ۶ مجموعه او و ۵۴ اثر فیگوراتیو و پرتره با محوریت به تصویر کشیدن چهره اشخاص در مرزی میان واقعیت و رؤیا با تعبیر خالق آنست.
بازدید از نمایشگاه های خانه هنرمندان ایران از ۲۱ تا ۳۱ خرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۱ برای عموم علاقه مندان با رعایت پروتکلهای بهداشتی امکان پذیر است.

1400/03/21
20:15:08
5.0 / 5
816
تگهای خبر: نمایش , نمایشگاه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴