فراخوان دومین سالانه هنرهای تجسمی ساتین منتشر گردید

فراخوان دومین سالانه هنرهای تجسمی ساتین منتشر گردید

سایت رسمی سیامک یزدانجو: فراخوان دومین سالانه هنرهای تجسمی ساتین منتشر گردید که برمبنای آن، این سالانه هنرهای تجسمی پاییز 1400 انجام می شود.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از روابط عمومی این رویداد، سالانه هنرهای تجسمی ساتین در دومین دوره با شعار «نگرش نو، بیان تازه» می خواهد تمرکز خودرا بر روی آثاری قرار دهد که رویکرد بدیع و خلاقانه در برخورد با رسانه و موضوع اتخاذ نموده اند. هدف از سالانه دوم، تقویت مواجهه اصولی با تحولات معاصر در دنیای هنر، زمینه سازی برای تعامل بیشتر میان هنرمندان غرب آسیا و ایجاد انگیزه در بین هنرمندان، خصوصاً هنرمندان جوان در وضعیت بحران ناشی از بیماری کرونا است.
سالانه ساتین در پنج رشته عکاسی، مجسمه سازی، چاپ دستی، نقاشی و رسانه های جدید (ویدئو آرت، پرفورمنس آرت، چیدمان و آثار چندرسانه ای) برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند طبق ضوابط و شرایط جشنواره، آثار خودرا ارسال کنند.
داوری آثار در دو مرحله ازطریق یک تیم داوری سه نفره صورت می گیرد. در مرحله نخست، داوری برمبنای تصاویر آثار صورت خواهد گرفت و در مرحله دوم بمنظور تعیین آثار راه یافته به سالانه و هم چنین تعیین نفرات برگزیده، داوری برمبنای اصل آثار صورت خواهد گرفت.
دومین سالانه هنرهای تجسمی ساتین بصورت غیررقابتی برگزار می گردد و هیئت داوران در هر بخش دو نفر را بعنوان دریافت کننده بورس حمایتی ساتین به مبلغ ۷۰ میلیون ریال معرفی می کنند.
آثار هنرمندان راه یافته به جشنواره، در نمایشگاه مجازی سایت مؤسسه به نمایش درخواهد آمد و در صورت کاهش محدودیت های ناشی از کرونا، نمایشگاه آثار بصورت حضوری نیز انجام خواهد شد.
دبیری دومین سالانه هنرهای تجسمی ساتین را هادی آذری ازغندی بر عهده دارد. محدثه وحیدی مهر، مدیر مؤسسه ساتین و مدیر جشنواره، و نیره خادمی در مقام روابط عمومی، دیگر ارکان جشنواره را می سازند.
علاقه مندان تا ۳۱ تیر فرصت دارند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سالانه ساتین به سایت www.sateenart.com مراجعه کنند.


منبع:

1400/04/12
16:39:10
5.0 / 5
691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو