در ژانر موسیقی تلفیقی؛

آلبوم لوت منتشر گردید

آلبوم لوت منتشر گردید

سایت رسمی سیامک یزدانجو: آلبوم لوت عنوان یکی از تازه ترین آثار موسیقایی است که بتازگی با آهنگسازی محمد نیک در ژانر موسیقی تلفیقی پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.به گزارش سایت رسمی سیامک یزدانجو به نقل از مهر، آلبوم موسیقی «لوت» به آهنگسازی محمد نیک در ژانر موسیقی تلفیقی توسط موسسه «راوی» پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
محمد نیک نوازنده تنبور، گیتار بیس، گیتارالکتریک، فاطمه کریمی نوازنده کمانچه، پارمیس هوبخش هم خوان، محمدرضا اصغری میکس و مسترینگ، سهیل حسینی طراح گرافیک نوازندگان این آلبوم را می سازند.
در توضیحات تکمیلی این آلبوم آمده است:
«آلبوم لوت حاصل سال ها تحقیق و آزمون و خطا پیرامون موسیقی مفهومی است. این اثر موسیقایی همانند کویر لوت مجموعه ای است ساده و در عین حال سراسر رمز و راز همانند ستارگان در شب ِ کویر که این قطعات تک تک بصورت حساب شده ای کنار هم چیدمان شده اند تا تجربه ای نو همراه با هیجانی درونی به شنونده القا کنند.

آلبوم لوت ترکیبی از نواهای آشنای ایران زمین و سازهای این مرز و بوم با روایتی جدیدبه همراهی موسیقی مدرن ِامروزی است.
در قطعات این مجموعه شنیداری اشاراتی به دستگاه همایون و نوا شده به شکلی که حتی شنونده بدون اطلاع هم احساس نزدیکی با ملودی های به کار رفته پیدا کند.
این آلبومِ ادامه دار طراحی شده برای افرادی که در عصر هیاهو و سرعت به دنبال صلحی درونی و فراگیر توام با آرامشی ماندگار هستند که با شنیدن این مجموعه به رویایی سنگین مثل دیدن آسمان کویر خواهند شد!
آلبوم لوت در ژانر موسیقی تلفیقی _راک همراه با آواخوانی تولید موسسه «راوی» از پلت فرم های شنیداری در دسترس شنوندگان قرار گرفته است.»


منبع:

1400/04/16
18:17:43
5.0 / 5
625
تگهای خبر: آلبوم , آهنگ , ساز , گیتار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سیامک یزدان جو
موضوع های سایت رسمی سیامك یزدانجو